czwartek, 29 grudnia 2016

Zapowiedź nowego filmu oraz nowy 2-pack

Po niezbyt udanych prototypach pora na coś bardziej ciekawego. W internecie można już znaleźć zapowiedź nadchodzącej animacji, jak i mowy 2-pack rodzeństwa Wolf. 

Monster High Electrified

Film nadal zapowiada się słabo, aczkolwiek oglądnę go, kiedy tylko pojawi się w sieci. Z czystej ciekawości.
Najbardziej przeszkadza mi Draculaura, która po reboocie zyskała kwadratowy kinol oraz intensywniejszy kolor skóry. Upiorki wyglądają w strojach nawet znośnie, jednak wampirka przypomina w elektrycznej sukience bardziej świecącego prosiaczka. Do Ari natomiast nie pasuje mi aż tak intensywny makijaż. Zwłaszcza w czasie 1:22 widać jak tragicznie wygląda twarz duszki.
Brakuje mi przebrania Twyli. Jest jedyną upiorką, której kreacja nie została pokazana w "elektrycznej" wersji. Mam obawy, że jej słodka sukienka skończy tak samo jak balowa wersja Abbey czy Moanici, czyli uwiecznią ją jedynie na lalce, aby było co sprzedać. Kreacja Venus również została zapomniana i zastąpiono ją strojem zbliżonym do basicu.
W 16 sekundzie można wyłapać Silvi w codziennym stroju. Nie trudno zauważyć, iż będzie ona pełniła rolę basistki, jednak mam co do tego obawy. Liczyłam na jej większy udział w filmie, jednak boję się, że wilkołaczka może skończyć jak Ari w pierwszym filmie- zobaczymy ją kilka minut na ekranie i tyle. 
Pojawiły się również nowe zdjęcia promocyjne 2-packu, w którym znajdziemy Clawdeen oraz Clawd'a. Nawet nie wiecie jak duże było moje zaskoczenie gdy zobaczyłam, że chłopak jednak żyje i nie został zastąpiony jakimś szczeniakiem. Niemniej jednak Mattel sam zaczyna się w tym wszystkim mieszać. Po wprowadzeniu odświeżonego MH, Clawdeen ma jedynie młodsze rodzeństwo a tu ni stąd, ni zowąd pojawia się jej starszy brat, który w nowym świecie upiorów właściwie nie istnieje. 
Patrząc na Deen zatęskniłam za strojem potworniarek i jednocześnie zaczęłam się zastanawiać czy skład ten nadal będzie istniał. Upiorka prawdopodobnie ma pełnić rolę cheerleaderki, a przynajmniej tak wnioskuję po dodatkach, chociaż jej strój ani trochę nie pasuje mi do tej dziedziny sportowej. Jej aktualny strój zastąpiłabym mundurkiem potworniarek, albo jego odświeżoną wersją, lub całkowicie zmieniła dodatki.
Cały zestaw wypada dobrze. Patrząc na ostatnie nowinki, nawet bardzo dobrze. Miło zobaczyć starą postać, której powrotu nigdy bym się nie spodziewała. Dodatkowo obie lalki posiadają pełną artykulację.


Czekacie na Electrified? Jak oceniacie zapowiedź? Co sądzicie o 2-packu rodzeństwa?

6 komentarzy:

 1. Electridied? Nie wiem czy to błąd czy tak specjalnie napisana nazwa,ale Elektrośmierć naprawdę mnie rozbawiła :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie Electridied pasuje do tego co się teraz w MH dzieje xD

   Usuń
  2. Jakie ukryte znaczenia xD Może mattel również ma takie same zdanie, bo jednak MH stało się bardziej lubione przez rodziców tych młodszych dzieci. Np: moim rodzicom się podobały starsze lalki z Mh, a mojej cioci te które teraz wydają...
   Pozdro, Ari/Silvy

   Usuń
  3. Jeszcze dochodzi trzecia grupa rodziców "zło największe, nie ważne jaki ma wygląd". Moja wykładowczyni z biomedycznych podstaw rozwoju stwierdziła, że MH jest straszne i bardzo niedobre dla rozwoju dziecka, dlatego powinno zostać zakazane xd

   Usuń
 2. Czy tylko ja mam wrażenie, że dawno nie było tu konkursu? :)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)