środa, 21 grudnia 2016

Okładka książki oraz filmiki

W tym poście pokażę Wam najnowszą okładkę książki, która powiązana jest z nadchodzącym filmem oraz filmiki z udziałem zabawkowych upiorek.


W końcu postanowiono ujawnić okładkę książki, która oparta będzie na animacji Electrified oraz, prawdopodobnie, okładkę przyszłej płyty. 
Grafikę uważam na mało udaną. Kolory wydają się żywe a jednak jest w nich coś, co męczy wzrok i sprawia, że całość jest mało estetyczna. 
Frankie, jak na nową wersję siebie, wygląda nawet znośnie. Sukienka została ciekawie wykonana i pasuje do twarzyczki upiorki. Wilkołaczka również wygląda ładnie. Mam jedynie zastrzeżenie do jej kolczyków oraz ozdoby. Przez to, że oba dodatki są takie same, na jej głowie jest zbyt duży przepych. W przeciwieństwie do poprzednich dziewcząt, Draculaura wygląda strasznie. Do tej pory nie jestem w stanie przetrawić jej prostokątnego nosa, tak jak i zbyt różowej skóry.
Nad straszyciółkami można dostrzec również stworka. Wygląda nawet uroczo, jednak mam mieszane uczucia co do niego.Monster High Better Together Music Video

W muzycznym video przedstawiono talent show, w którym wzięły udział Frankie, Clawdeen, Cleo oraz Lagoona.
Jest to jeden z filmów, w którym twórcy pokazują brak chęci do tworzenia czegoś konkretnego. Widząc animacje stop motion, trudno jest mi uwierzyć, że coś tak niedopracowanego mogło wyjść spod ich palców i bez żadnych protestów zostało pokazane na światło dzienne.
Pomijając technikę "pobawmy się lalkami, szybciej się nagra", twórcy całkowicie zapomnieli podstaw, których uczono ich na uczelniach. Kamera jest w stanie zarejestrować nawet najmniejsze drgania, jednak fakt ten został całkowicie zignorowany. W rezultacie  otrzymujemy obraz, który może przyprawiać o mdłości. 
Nawet jeśli film jest nagrywany "na żywo", sposób, w jaki przemieszczają się upiory, woła o pomstę do Nieba. Jeśli już coś robią, niech będzie to miało ręce i nogi, a upiorki niech chociaż udają, że chodzą zamiast lewitować. W czasie występu Clawdeen nie postarano się nawet o to, aby klej na filiżankach został ukryty, albo chociaż wyretuszowany. W czasie prezentacji talentu Lagoony można przyuważyć kolejny smaczek w postaci chwytaka, który przytrzymuje hula-hop. Kadr został ustawiony tak, aby zostało to ukryte, jednak twórcy pokazali swoje lenistwo, ponieważ od czasu do czasu chwytak wchodzi w kadr. A wystarczyło jedynie zrobić większe przybliżenie... Nie wspominając już o tym, że hula-hop zamiast kręcić się dookoła bioder Lagoony, przemieszcza się jedynie z boku na bok. Czyżby panna Blue wymyśliła nową technikę?

Frankie Stein Hosts Movie Night


W końcu przyszła pora na serię Fangtastic Fall, która wypada o wiele lepiej niż poprzednik.
Tym razem Frankie organizuje wieczorek filmowy i chce, aby wypadł on jak najlepiej. Na ostatnią chwilę próbuje naprawić telewizor, który się zepsuł. Dzięki niej sprzęt ożywa i próbuje uciec.
Pomysł jest ciekawy i nie wieje aż tak nudą. Szkoda, że w czasie seansu nie zaczął się ruszać lub uciekać, co bardziej urozmaiciło by animację.
Na końcu również zareklamowano Electrified.

Podobają wam się animacje? Czekacie na Electrified? Co myślicie o okładce?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)