niedziela, 18 grudnia 2016

Playsety

Po serii dość nieciekawych nowinek mam dla was zdjęcia promocyjne. Tym razem nie są to na szczęście wszędobylskie minisy, a bezimienne zestawy z Frankie i Lagooną. Jeden z nich zawiera pannę Stein wraz z biurkiem, a drugi wodną upiorkę w towarzystwie miejsca na przygotowywanie posiłków i koktajli. Zacznijmy może od tego pierwszego, bo jego zdjęcia możecie zobaczyć poniżej:

Zdjęcie użytkownika Monster High México.Zdjęcie użytkownika Monster High México. Zdjęcie użytkownika Monster High México. Zdjęcie użytkownika Monster High México. Zdjęcie użytkownika Monster High México. Zdjęcie użytkownika Monster High México.
Szczerze mówiąc, zestaw nie jest zły. Biurko to dość przydatna rzecz, a w Monster High nie było jeszcze takiego rodzaju playsetu. Szczególnie spodobała mi się lampa zrobiona najpewniej z ektoplazmy oraz myszka do komputera, która dosłownie jest myszką i w tym celu przypomina gryzonia :') Od zestawu nie można wiele oczekiwać, bo poza biurkiem jest w nim sparaliżowana i pospolicie ubrana Frankie, ale chyba nie jest tak źle. Zostawiając temat panny Stein, przejdźmy do Lagoony:

 Zdjęcie użytkownika Monster High México.
Zdjęcie użytkownika Monster High México.Zdjęcie użytkownika Monster High México.
Zdjęcie użytkownika Monster High México.Zdjęcie użytkownika Monster High México.
Te wszystkie kawiarenko-podobne twory zaczęły mnie nudzić. Było ich tyle, że ciężko mi zliczyć. Zestaw nie jest zły, bo np. pomysł z trumiennymi tostami według mnie jest ciekawy, aczkolwiek nie robiłabym z tego zestawu. Sama Lagoona wygląda tak samo nudno, jak Frankie. Cud, że jeszcze twórcy nie postanowili unieruchomić im nóg, tak jak cheerleaderkom.

Podobają wam się te zestawy? Co o nich sądzicie?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)