piątek, 23 grudnia 2016

Nowe znaki towarowe

Pamiętacie jeszcze zapowiedziane w dalekiej przeszłości znaki towarowe, które w dużej mierze dotyczyły rodzeństwa naszych upiorek? Jeszcze nie wszyskie z nich zostały ujawnione, jednak możemy kilku się przyjrzeć. Na Amazonie pojawiły się strony poświęcone nie tylko nowemu rodzeństwu, ale również nowym zestawom. Chwilowo brak zdjęć promocyjnych.


Family 2-Pack
Lagoona Blue

Na początek zacznijmy od rodzinnych 2-packów, gdzie, oprócz głównych straszyciółek, pojawi się młodsze rodzeństwo upiorow. Każde z zestawów jest tematycznie i posiada odpowiednie akcesoria.
W przepadku rodzinki Wolf, zobaczymy Clawdeen oraz dwójkę jej rodzeństwa. Całkowicie kłóci się to z nazwą "2-pack", ponieważ wychodzi na to, że w opakowaniu zobaczymy aż 3 różne upiory. Postaci będą ubrane w piżamy. Nie zdradzono dokładnie jakie postaci pojawią się u boku starszej siostrzyczki, dlatego pozostaje nam jedynie czekać.
Jako następny został zapowiedziany 2-pack rodzinki Blue. Razem z Lagooną, w pudełku znajdziemy jej młodszą siostrzyczkę- Kelpie. Obie postaci będą ubrane w stroje kąpielowe. Najbardziej ciekawi mnie to, czy Kelpie zostanie w jakiś sposób zmodyfikowana, czy jednak Mattel postanowi pozostać przy wyglądzie, który pokazano w Podwodnej straszyprzygodzie.


Family Sister

Oczywiście nie jest to jeszcze koniec rodzinnych zapowiedzi. W najbliższym czasie pojawi się również seria, która zostanie poświęcona młodszym siostrom trzech upiorek. Dwa pierwsze imiona kilka razy przewinęły się przez naszego bloga, jednak ostatnie jest całkowitą nowością.
Pierwsza z dziewcząt, Pawla, będzie wilkołaczką. Tak, będzie to nowa siostrzyczka Clawdeen, która dołączy do jej obszernej rodzinki. Zgodnie z opisem zabawki, Pawla będzie ubrana w piżamę oraz będzie posiadała stosowne do tej okazji akcesoria. Pod względem tematycznym, lalka będzie powiązana z 2-packiem.
Ebbie należy to rodzinki Blue. Tak jak i przy poprzednim zestawie, lalka jest powiązana z 2-packiem. Będzie posiadała strój kąpielowy oraz dodatki nawiązujące do basenu.
Na ostatnim miejscu znajdziemy Fangelice, która jest siostrą... Draculaury! Nigdy nie przypuszczałam, że doczekam się tego momentu, kiedy to wampirzyca będzie posiadała rodzeństwo. Nawet w WtMH nie było żadnej wzmianki o tym, aby Lala nie była jedynaczką. Tematyka będzie powiązana z kuchnią.


Garden Of Frights
Toralei

Nowa seria, która będzie inspirowana ogrodem. Czy tylko mi aż za bardzo kojarzy się to z Gloom and Bloom? Skojarzenia odłóżmy jednak na bok, ponieważ seria nie będzie się opierała na imprezie w ogrodzie.
Twyla, Cleo oraz Toralei, oprócz strojów inspirowanych motywem ogrodu, otrzymają również skrzydła. Nie jestem w stanie tego sobie wyobrazić, dlatego pozostaje mi czekać na pierwsze zapowiedzi zabawek.
Fyra Sparks Firefly

Wymienione u góry nazwy stanowią dla mnie nie lada wyzwanie. Możemy zobaczyć nowe imiona, których postaci będą powiązane z playsetem, o tym jednak nieco później.
Na początek przyjrzyjmy się  zestawowi Tree Wood Nymph. Całość będzie mierzyła 15 cali, czyli ok. 38 centymetrów. Sugerując się na opisie, prawdopodobnie będzie to coś na wzór driady, drzewnej nimfy, którą będziemy mogli w owe drzewo zamienić. Nie mam najmniejszego pojęcia jak to wszystko może wyglądać i co Mattel planuje, dlatego trzeba czekać na inne zapowiedzi.
Jada, Beeanca oraz Fyra będą powiązane z wcześniej wspomnianym playsetem. Jak głosi opis, będziemy mogli je przyłączyć do drzewa, cokolwiek to znaczy. Po nazwach możemy się domyślać, że ich wygląd będzie nawiązywał do owadów: Jada jako ważka, Beeanca to pszczoła, natomiast Fyra to świetlik. 

Playset
Minis Dracula Playset

Na sam koniec zostały playsety.
Pierwszy z nich School Bus & Spa, to nic innego jak 2w1. Wspaniałe spa po złożeniu całości zamienia się w autobus i odwrotnie. Na stronie znajdziemy dodatkowe opisy różnych funkcji. Nie ma równie żadnej wzmianki o lalki dołączonej do zestawu.
Zestaw kuchenny nie potrzebuje większych opisów, ponieważ jego zastosowanie jest każdemu znane. W zestawie znajdziemy lalkę Draculaury. Zważywszy na tematykę, playset może być powiązany z wcześniej wspomnianą lalką młodszej siostry wampirzycy.
Ostatni zestaw nawiązuje do minisków, bo jakby inaczej. Przypominacie sobie może playsety z My Little Pet Shop? Ten będzie działał właśnie na takiej zasadzie. Jest to nic innego jak zamek Draculi, w którym można bawić się małymi figurkami.


Podobają wam się nowe zestawy? Wyczekujecie któregoś z nich?

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawią mnie te wszystkie zestawy, nie mogę doczekać się zdjęć promocyjnych, chociaż jak widzę do czego zdolny jest Mattel to nie wiem czy się nie zawiodę...
    Bardzo podoba mi się, że siostra Lagoony ma na imię Kelpie (ci, którzy czytali Wiedźmina wiedzą i co chodzi) i zastanawia mnie jak będzie wyglądała jej lalkowa wersja.
    Najbardziej wyczekuję playsetów związanych z robactwem :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)