czwartek, 15 grudnia 2016

Nowe minisy

Ostatnio nie możemy narzekać na nadmiar nowinek. Co jakiś czas przeplatają się ze sobą nowe filmiki i minisy. Dlatego też pewnie nie zdziwi was ich obecność także w tym wpisie. Nie przedłużając, poniżej zobaczycie nowe zdjęcia promocyjne:

Szczerze mówiąc, po Great Scarrier Reef mam już serdecznie dość syrenek. Catty dołączyła do grona pływających kotów, Ari wygląda podobnie do x swoich poprzednich odsłon, a z Cleo jest całkiem nieźle. O ile kotołaczce niekoniecznie pasuje żółty, za to u mumii niebieski gradient prezentuje się dobrze.

Cieszę się z obecności Jinafire. Jest niewiele jej minisów, więc nie narzekam. Clawdeen też prezentuje się przyzwoicie. Zestawienie kolorów wygląda dobrze. Kujonka-Abbey podoba mi się chyba najbardziej z tej trójki. Co prawda, do Rochelle z tej samej serii jej daleko, ale muszę przyznać, że wygląda świetnie w tych okularkach ;)


Cieszy mnie także obecność Avei. Mam nadzieję, że wróci do Monster High. Ogólnie seria pokazana powyżej jest dość... intrygująca? Sama nie wiem, co o niej myśleć. Plusem jest to, że wyróżniają się na tle reszty.

Catrine zdobyła mnie całkowicie. Chętnie kupiłabym takiego minisa. Pastelowe ubranko oraz urocza buźka. Ideał! Pokazane powyżej Draculaura i Rochelle też nie są najgorsze, jednak kotołaczka skupiła na sobie całą moją uwagę.

Podobają się wam te minisy? Co o nich sądzicie?
Która figurka najbardziej trafiła w wasz gust?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)