czwartek, 4 lutego 2016

3 nowe piosenki z filmu!

Ostatnim razem, film Monster High, ''Boo York, Boo York!'' był okrzyknięty musicalem - pamiętacie jeszcze, ile było wtedy piosenek? Otóż na brak ciekawej ścieżki dźwiękowej nie będziemy mogli narzekać także przy ''Great Scarrier Reef''. Może i nie znajdzie się w nim tylu utworów, ile posiadała poprzednia projekcja, ale z pewnością twórcy dali nam parę intrygujących opcji. Pewnie każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż piosenek na tą chwilę są trzy. Pojawiły się nawet preview'y, które posłuchać możecie pod tym linkiem.

Zacznijmy od pierwszego utworu, jaki podyktował mi player ze stronki, a mianowicie Face the Tide. Moim zdaniem jest to najlepsza piosenka z pośród wszystkich. Jest przyjemna i pasuje do podwodnego klimatu. Trochę w klimatach reggae. Wydaje mi się, że śpiewa ją Catty, a później się włącza Gill lub Pharaoh, ale szczerze mówiąc, to ledwo odróżniam niektóre głosy w innych wersjach językowych. Jak już mówiłam - najbardziej przypadła mi do gustu, a przynajmniej te 30 sekund z niej :3 Widzę ją bardziej pod koniec filmu.


Kolejną piosenką jest Dive In. Szczerze mówiąc, nie zrobiła na mnie zbyt wielkiego wrażenia, bo niczym się nie wyróżnia - brzmi bardzo podobnie do Sorry It's Over z musicalu, a konkretniej druga część utworu ma praktycznie identyczny rytm. Prawdopodobny refren jeszcze ujdzie.


Ostatnią piosenką jest Get Into The Swim. Szczerze mówiąc, bawią mnie ''upiorne rapsy''. Prawdopodobnie śpiewa to Gill z Lagooną, co jeszcze bardziej mnie śmieszy, jak próbuję sobie to wyobrazić. Niemniej jednak, piosenka wydaje się w porządku i nie odczuwam zawiedzenia.

Podobają wam się te piosenki? Co o nich sądzicie? Która najbardziej przypadła wam do gustu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)