środa, 10 lutego 2016

Pełny zwiastun Welcome to Monster High + Nowy pamiętnik MH

Ostatnimi czasy na blogu było zbyt dużo  GRS, tak więc przyszła pora na coś "nowszego".  Tak, mam tu na myśli zwiastun filmu "Welcome to Monster High", do którego premiery jest coraz bliżej. Czy to dobrze? Trudno stwierdzić. Na pewno fani wyczekują go bardziej z obawą w oczach, aniżeli z zaciekawieniem.

Zdążyłam się jako tako przyzwyczaić do nowej animacji, której wydanie jest niestety nieuchronne. Wyłupiaste oczka, ociekająca słodyczą i lukrem Lala, nowe kreacje, nowe twarze... Nie szokuje mnie to tak bardzo jak na początku, mogłabym nawet rzec, że przywykłam do nowego wyglądu monsterek.
Trudno mi jednak przeboleć nową architekturę szkoły. O ile postaci prezentują się w miarę dobrze, tak tło całkowicie zeszło na dalszy plan. Straszyceum straciło na swoim uroku.
 Nie wyobrażam sobie jednak aby TO zastąpiło tak dobrze nam znane Monster High. Żywię ogromną nadzieję, że jest to tylko jednostrzałowiec i po premierze, tej jakże okrutnej dla oczu, animacji wszystko powróci do pierwotnego stanu i nie będziemy musieli zamartwiać się powolnym wyniszczaniem przez twórców naszego Monster High.

+

Za niedługo ma wyjść również kolejna książka z serii "Diares". Jej premiera została zapowiedziana na trzeciego maja.


Tym razem opowieść będzie dotyczyła wilczycy Clawdeen oraz jej zamiłowania do mody. 
Sądząc po okładce przygotowania do pokazuje nie będą szły po myśli wilkołaczki, w czym pomogą jej wspaniałe siostrzyczki. Siostry Wolf odegrają kluczową rolę w opowiadaniu, a przynajmniej taką mam nadzieję. 
Okładka wygląda ciekawie. Nie jest nudna i to się liczy. Każda z wilczych siostrzyczek wyraża jakieś emocje co cieszy mnie najbardziej. 


Jak oceniacie zapowiedź? Przyzwyczailiście się do "nowych" straszyciółek? Czekacie na premierę książki? 


13 komentarzy:

 1. Nowy wygląd szkoły jest okropny! Zastanawia mnie też, co to za pająk... czyżby miał zastąpić Hrabię Wspaniałego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wiem tylko jedno. Boję się tego, co przyjdzie razem z tą animacją.

   Usuń
  2. Wygląda jak pająk Operetty, ale ten od niej jest fajny, a ten cukierkowy ;_; Albo przerobiony i ukradziony, albo Hrabia postanowił rzucić to wszystko, bo mu wstyd było pokazać się przy takiej pani i dał nogę, a w zamian znaleźli zastępstwo. W sumie... Nie dziwię się mu.

   Usuń
  3. Wiem czego się bał :P bał się że jak je zmieniono na takie rupiecie to co z operettą

   Usuń
 2. Mnie to się podoba ta nowa animacja wszystko jest jakoś bardziej dopracowane

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrząc na szkołę... Nie jestem do końca przekonana co do tego dopracowania.

   Usuń
  2. zosia to nie jest dopracowane NIC a nic nie dopracowane a te lalki i animacja zmienia się w eah albo jeszcze gorzej BARBIE

   Usuń
  3. EAH nie jest złe....to się zamienia w barbie wszystko takie kolorowe....

   Usuń
 3. Co do wyglądu szkoły zgadzam się...jest okropny ;-; Modlić się tylko,aby po ,,Welcome to Monster High'' wszystko wróciło do normalnej animacji...Jak tak nie będzie,to się załamię :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam wielką nadzieję, że wróci do normy... Ten film to będzie zdecydowanie największa porażna Monster High. Mówiłam, że kucyki i syrenki są największym dnem? Cofam to, mogą nawalić mi jeszcze z 2 wave'y monstaurów i drugie tyle syrenek, byleby zabrali te nowe, okropne twarze i nową, cukierkową, barbie'ową animację.

   Usuń
  2. Wiesz jak nie powrócą to produkcje wycofają bo kasy nie będzie bo tylko 6 letnie dzieci kupią a jeszcze żeby namówiły mame....

   Usuń
 4. Nie wiem co zrobić. Co jeśli te nowe Monster High zostanie? Wtedy to będzie katastrofa. H.E.S.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)