piątek, 26 lutego 2016

(Nie)sława Lagoona! + musić video

Nie obiegając od dzisiejszego tematu, w tym wpisie po raz kolejny będziemy mogli ujrzeć upiorki występujące w animacji Great Scarrier Reef.


Pamiętacie jeszcze urywek z filmu dotyczący Lagoony, który został umieszczony w tym poście? W końcu możemy obejrzeć fragment filmu z polskim dubbingiem. 
Dla tych, którzy czekają na polską wersję językową GSR jest to zapewne pocieszającą informacja. Niewątpliwie każdym dniem zbliżamy się coraz bardziej do premiery animacji w naszym kraju. 


Na oficjalnym kanale YT pojawił się również kolejny muzyczny klip. Tym razem w tle możemy usłyszeć piosenkę "Dive In".


Tym razem pominięto niepotrzebne sceny z animacji oraz mało estetyczne dodawanie napisów. Klip skupia naszą uwagę przede wszystkim na tekście oraz na samej piosenki. Jedynie od czasu do czasu, w postaci bańki, można zobaczyć urywki danej sceny z animacji.
Piosenka jak najbardziej mi się podoba i przypadła mi do gustu, w przeciwieństwie do dodanego wcześniej utworu "Face the Tide".


Czekacie na GSR z polskim dubbingiem? Podoba wam się piosenka?


1 komentarz:

  1. Ten fragment filmu dosłownie mnie rozwalił... i to w nie pozytywnym znaczeniu. "To jakiś koszmar. Ja tonę." "Lagoonka!" - te fragmenty skutecznie odstraszyły mnie od tego filmu...

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)