niedziela, 21 lutego 2016

Music Video GSR + okładka magazynu- nowy wygląd Monsterek!

W końcu w świecie fana nie ma obijania się i pora napisać jakiś post! 
Jedną z zawartych w tym poście rzeczy będzie filmik z serii "co zrobić, aby się nie narobić i coś wstawić", ogólnie znane jako filmiki, będące sklejką z danej animacji, z jakże wspaniałym tekstem piosenki, który równie majestatycznie został wplątany do całości. Jednym słowem "jak odgrzać kotleta i rzucić go na nowy talerz".


Nie jestem fanką tego typu "wynalazków" i nie widzę w nich najmniejszego sensu. Czy ktokolwiek z was  rozumie po co one są? W filmiku pojawiają się momenty, które już znamy i widzimy po raz enty. Do tego w tle przygrywa nam typowo hawajska muzyczka, która jak dla mnie nijak ma się do podwodnego świata swoimi rytmami. Oczywiście nie można pominąć tekstu piosenki, który mało wspaniale i nie bardzo pięknie wizualnie został wplątany do wybranych scen. Już nawet nie wspomnę, że muzyczna sklejka pojawiła się PO premierze animacji, więc takie dodatki tym bardziej tracą swój sens. Jeśli kiedykolwiek ten sens posiadały.


Niedawno pojawiło się również zdjęcie okładki najnowszego magazynu. Niestety nie w naszym kraju, ale zawsze możemy popatrzyć na te zagraniczne...


Dziewczęta pomimo nowego wyglądu nie prezentują się źle. Lali pozostawiano chociaż namiastkę jej dawnego uroku. Jeśli tak będą wyglądać jej przyszłe odsłony, być może będę w stanie zaakceptować jej nowy wygląd bez większej krytyki, czy też  tekstu opływającego w sarkazm.
Frankie również jest "do przeżycia". Nie wiem czy ubrania stylizowane na szkolny mundurek to coś, co koniecznie chciałam u niej widzieć, jednak jestem zmuszona się do tego przyzwyczajać i z biegiem czasu to przetrawić. Zapewne nie jestem jedyna, która potrzebuje na to jeszcze trochę czasu. 
Clawdeen z magicznego trio wypada najlepiej i z bólem przyznaję, że jest ładna. Jej ubrania zostały zmienione, ale i tak zachowała swój "pazur". Co prawda w bardzo małej części, ale jednak jest to widoczne. Jedyną rzeczą jakiej nie mogę przeboleć to jej nowa twarz. Została znacznie odmłodzona, przez co jej twarz przypomina pyszczek wilczego dzieciaczka, aniżeli nastolatki. Jej rysy są bliższe rysom twarzy Howleen, może nawet bardziej dziecięce. 


Podoba wam się filmik? Lubicie tego typu dodatki w oczekiwaniu na nowe animacje, czy raczej po ich premierze? Podobają wam się arty dziewcząt?5 komentarzy:

 1. Frankie zawsze była wzorowana na taką "szkolną" dziewczynę :P Ale ok... Mi się tam arty bardzo podobają i moim zdaniem wyglądają tak jak zawsze :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale teraz jeszcze bardziej to widać. Obecnie jej strój to taki typowy, nieco podrasowany, szkolny mundurek.

   Usuń
 2. Nowe arty nie są złe, powiem nawet - bardzo ładne. Dziewczyny nie są aż tak zmienione, a nowe stroje do nich pasują.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna piosenka, podoba mi się tak, jak poprzednia :) Jestem zła, że nie ma w tym filmie Abbey :( Cóż, mimo to akceptuję dzieła Mattela (:A te nowe arty, są przecudowne ;) Te nowe stroje Straszyciółek kocham <3 Są piękne według mnie (; A te twarze...szkoda gadać ;( Żeby Abbey w nowej serii Basic dostała tak piękny strój i art jak te ^^ O ile wogóle będzie :) Módlę się w, żeby była ;) Albo nie, bo jeszcze jej zmienią twarz xD Tak, mam obsesję na punkcie Abbey, wybaczcie xD
  ~AdaAbbey~

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale w Boo York Boo York. Abbey miała trochę roli.

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)