środa, 28 października 2015

Monster High Releases - część 1


Niedługo pojawią się nowe lalki! W internecie zaczęła krążyć lista, która ma się doczekać realizacji w 2015/2016. Bez zbędnych opisów, chciałabym przejść do rzeczy. Wspomniany spis był długi, więc pozwoliłam go sobie rozdzielić na parę części, aby dokładniej omówić daną nazwę. Zaczynamy!:
Zacznijmy od Beast Bites Cafe. Playset oraz lalka nie jest dla nas już żadną niespodzianką, gdyż widzieliśmy już jego zdjęcia promocyjne w tym poście. Zestawu na sklepowych, zagranicznych półkach możemy się spodziewać w listopadzie. Drugą rzeczą jest Designer Booo-Tique Frankie. Nie jestem pewna, czy czasem nie będzie chodziło o ten zestaw. Następna nazwa to Basic Core. Jest to pewnie kolejne wydanie lalek Basic w wersji Original Ghouls. Tym razem pewnie wystawią Toralei, Spectrę i Abbey. Następnie mamy Beach Beasties Doll. Tu mam małe wątpliwości, ale najpewniej może być to seria plażowa z nowymi postaciami. Ostatnim będą nowe lalki Dead Tired lub re-edycja starych.
Ghouls Getaway już widzieliśmy m.in. w tym wpisie. Tak więc oszczędzę sobie ich omawiania. Następne dwie serie, przypisane do Great Scarrier Reef polegać będą na tej samej zasadzie co lalki z upiornego Nowego Jorku. Down Under Ghouls - nowe postacie, Glowsome Ghoulfish - postacie od dawna nam znane. Nie wiedzieć czemu, Peri i Pearl zostały rozdzielone od reszty lalek i są traktowane chyba jako 2-pack...  Ostatnie to Fightfully Tall Ghouls. Zrobią zapewne kolejne wielkie upiorki. Obstawiam najbardziej Cleo, Lagoonę i Ghoulię. 
I tutaj zaczynają się schody. Nie mam pojęcia, co może kryć się pod nazwą Big Wow. Frankie kojarzy się głównie z elektrycznością, więc pewnie będzie mnóstwo iskier, błyskawic i tak dalej.
Monster Minis też mi nic nie mówi. Pewnie będą to jakieś maleńkie figurki upiorek. Vinyl Collector może znaczyć albo nowe postacie, albo stare. Chociaż bardziej prawdopodobne jest to pierwsze. Wystarczy spojrzeć na datę. W każdym razie, seria Vinyl Figures nie jest nam obca. Przedostatni napis mrozi mi krew w żyłach. Oby chodziło o te monstaury, bo inaczej się chyba załamię. Ostatnie to Photo Booth Fun. Seria, w której pudełko najprawdopodobniej będzie obklejone zdjęciami z budki fotograficznej, a upiorki modnie się ubiorą, aby dobrze wyjść. Wielkiej filozofii w tym raczej nie będzie.
Dance Fright Away przyzywa mi na myśl Dance Class. Czyżby powtórka z rozrywki? No cóż, zobaczymy. Jeśli dadzą nowe postacie, nie mam nic przeciwko. Najbardziej jednak zainteresował mnie 2-pack Monstrous Rivals. Stawiam na siostrzany zestaw Cleo i Nefery *^* Moanica natomiast nic mi na myśl nie przywołuje. Jedynie damskie imię Monika/Monica. Czyżby nowa postać? Przedostatnia jest Feature Ari. Coś mi się wydaje, że chodzi o tą samą postać, co była w znakach towarowych, ale mogę się mylić. Ostatnia nazwa natomiast, znów przywołuje piżamowe upiorki.

Podobają wam się te nazwy? Co sądzicie o zapowiadających się, nowych lalkach?

4 komentarze:

 1. Nie jestem pewna, ale chyba w książkach Lisi Harison była siostra Ghoulii o imieniu Monica

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie :o Kompletnie wypadło mi z głowy. Szczerze, to te siostry już mi powoli brzydną. Teraz prawie każda upiorka ma siostrę/kuzynkę w Straszyceum lub taką, która już je skończyła.

   Usuń
  2. Aleksa ładne zdjęcie Ciela i Elisabeth

   Usuń
  3. Słuszna uwaga. Będzie pewnie postacią z nadchodzącego filmu, bo coś miało być dużo o dziejach MH.

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)