czwartek, 8 października 2015

Postacie z Mega Bloks

Podobały wam się zestawy od Mega Bloks? Jeśli tak, mam dla was świetną wiadomość, ponieważ wypuszczono do nich dodatkowe figurki straszyciółek. 
Zacznijmy od Cleo i Viperine. Mumię możemy zakupić w paru zestawach z klockami, ale też i oddzielnie, natomiast Viperine pojawiła się teraz w wersji Mega Bloks pierwszy raz:
twxla:

Viperine Mega Bloks


She looks nice, but where’sRobecca?! twxla:

Cleo Mega Bloks
Cóż, obie upiorki są do siebie podobne. Szkoda tylko, że mają bardzo uproszczone stroje. Z tych dwóch postaci bardziej spodobała mi się Cleo. Jej strój jest bardziej szczegółowy, ma nawet biżuterię. Tutaj jest stylizowana na wersję School's Out. Viperine natomiast wyszła im ładnie, jednak pozbawione wzorów ciuszki tracą swój urok. 

Następne zdjęcia pokazują ten sam przypadek - Draculaura jest do kupienia w zestawie, ale i oddzielnie, a Toralei jedynie sama:
twxla:

Draculaura Mega Bloks
 twxla:Toralei Mega Bloks Figure!
Draculaura posiada niezdefiniowany strój. Nie umiem go przypisać do żadnej serii. W każdym razie, niezbyt mi się podoba. Chusty nie pasują wampirce, a i cała stylizacja wydaje się smutna przez nią. Toralei zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu. Dodano jej nawet paski na górze sukienki. Szkoda, że nie zrobili ich więcej, ale i bez tego, upiorka prezentuje się dobrze.

Poniżej mam dla was zdjęcia, przedstawiające dwie upiorki, jakie nie mogliśmy wcześniej oglądać w żadnym zestawie. Jest to Twyla i Operetta:
  
Operetta kompletnie mi się nie podoba. Zrobili jej za krótkie spodenki, inną bluzkę, a jej bolerko bez pajęczyn traci swoją ''magię''. Twyla zdecydowanie lepiej wypada w tym zestawieniu. Szkoda, że nie dano jej paska, ale i tak cieszę się, że chciało im się robić te cienie na nogach. W jej wypadku chusta dopełnia stylizację i pasuje nieśmiałej upiorce.

Ostatnią nową postacią w wersji Mega Bloks jest... Catty!:
Catty!
Stworzona pewnie w związku z premierą musicalu. W każdym razie, przypomina siebie i jak na figurkę wygląda na bardzo dobrze dopracowaną. Świetnie, że zrobili jej motyw tłuczonego szkła na górze sukienki, taki, jaki ma lalka.

Podobają wam się te figurki? Co sądzicie o Mega Bloks?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)