piątek, 23 października 2015

Opisy nowych uczennic

Pojawiły się nowe BIO'a upiorek! Swoje dokładne opisy na stronie dostały wszystkie trzy upiorki z Brand-Boo Students oraz jedna monstaurka, imieniem Flara. Na razie, strona tej ostatniej nie odpowiada, zarówno na monsterhigh.pl, jak i na monsterhigh.com. Cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi ocena jedynie uczennic z wymiany (klikając w linki zostaniecie przekierowani do wybranego BIO).

Wydaje mi się, że wszystko kolorystycznie pasuje do postaci. Podoba mi się to, że dodano trochę różowego, bo gdyby cały opis był zielony, byłoby nudno. Jeśli chodzi o samo BIO, uważam, że Batsy to wapirza wersja Venus. Dba o środowisko i ogólnie kocha przyrodę. Nic nadzwyczajnego.

Isi zdecydowanie bardziej mnie zafascynowała. Wydaje mi się, że dogadałaby się ze Skelitą, dla której tradycja jest bardzo ważna. Do tego, upiorka bardzo lubi tańczyć. Raczej nie było jeszcze takiego potwora w szkole, który aż tak kochałby taniec. Ponad to, jest singielką. I raczej nie potrzebuje drugiej połówki na tą chwilę. Jej BIO samo w sobie jest bardzo ładne. Podoba mi się, że użyto wzoru na jej bluzce. 

Ostatnią mamy Kjersti. Jej opis przypadł mi do gustu. Jest bardzo kolorowy, do tego stylizowany trochę na piksele. U Isi użyto wzoru z koszulki, a u córki Trolla - z sukienki. W BIO możemy znaleźć informacje, które jednoznacznie określają upiorkę jako 100% gamerkę. Wydaje mi się, że Kjersti jest również zadziorna, a to bardzo mi się podoba.

Podobają wam się te opisy? Którą upiorkę polubiliście najbardziej?

1 komentarz:

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)