piątek, 16 października 2015

Nowe zestawy od Mega Bloks

W tym wpisie chciałabym wam przedstawić dwa nowe zestawy od Mega Bloks. W skład jednego wchodzi Spectra, a w drugiego Clawdeen. Zacznijmy od tego z duchową upiorką, który nosi nazwę Ghostly Gossip Column:
 

 

Spectra wygląda całkiem przyzwoicie, chociaż jej strój mocno odbiega od tego, jaki nosi lalka. Zestaw zawiera kącik dziennikarski upiorki, gdzie mogłaby napisać parę plotek na bloga. Cóż, całokształt mi się podoba, bo nawiązuje do postaci. W sumie, nie wiem, co mam tutaj jeszcze napisać. Jestem całkowicie neutralna do tych klocków...

Kolejnym zestawem jest Fear Squad. W jego skład wchodzi figurka Clawdeen w stroju potworniarki, oraz miejsce dla cheerleaderek. Do tego, szara płyta jest ruchoma i mamy dzięki temu tablicę do ''liczenia'' punktów, oraz uchwyty na odłożenie drobiazgów:
Fear Squad mi się podoba, chociaż dołączyłabym do tego jeszcze jakąś większą płytę boiska. Samo miejsce dla potworniarek to trochę mało. W każdym razie, Clawdeen wygląda ładnie, ma nawet zdejmowany ''puszek''. Zastanawiają mnie jedynie bransolety, które ma na ręce, bo nie widzę ich na zapakowanej figurce.

Podobają wam się te zestawy? Który najbardziej przypadł wam do gustu?


1 komentarz:

  1. Mnie za to zaintrygował art Spectry, który wygląda jak te z serii Original Ghouls

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)