piątek, 16 października 2015

Brand-Boo Students - odcinki!

Pojawiły się odcinki nawiązujące do historii nowych uczniów! Co prawda, dostęp do nich jest minimalnie utrudniony, ale zamieszczę wam instrukcję, gdzie, co znaleźć. Aby zobaczyć pierwszy odcinek, musicie wejść na polską stronę MH i zajrzeć w zakładkę ''filmy'':
Cel: Straszyceum (część 1)
Ruchoma wersja komiksu, którego tłumaczenie mogliście kiedyś znaleźć na blogu. Odcinek opowiada o tym, jak i dlaczego, nowe postacie znalazły się w Straszyceum.

Z następnymi odcinkami jest już trochę więcej roboty, gdyż aby je obejrzeć, musimy wejść na polską stronę MH i zmienić język na francuski, a następnie wejść w zakładkę z filmami. Klikając na ''From Fear to There Pt 2'' zostaniemy przekierowani do angielskiej wersji odcinka:
Cel: Straszyceum (część 2)/From Fear to There Pt 2
Odcinek przedstawia sytuację panującą w szkole zaraz po przybyciu do Straszyceum nowych uczennic. Batsy i Kjersti miały dość nieprzyjemne powitanie z Venus i Ghoulią, ale po jakimś czasie się polubiły i zobaczyły, ile ich łączy. Natomiast Isi, podążając za swoją wizją, trafiła na trening potworniarek, z którymi od razu się zaprzyjaźniła.

W angielskiej wersji językowej mamy też trzeci i ostatni odcinek. Aby go włączyć, wystarczy tylko kliknąć ''Decomposition Class'', zaraz koło ''From Fear to There Pt2''. Pewnie niedługo, część druga, jak i ''Dekompozycja/Rozkład Klasy (tłumaczenie dosłowne, zapewne nazwą to inaczej... :P)'' znajdą się przetłumaczone na polskiej stronie.
Dekompozycja Klasy/Rozkład Klasy/Decomposition Class
Uczniowie opowiadają o tym, dlaczego są w Straszyceum i co im się tam ogólnie podoba. W odcinku znajdziemy również postacie z Monster Exchange oraz upiory, na które mogliśmy głosować kiedyś w sondzie na wykonanie lalki (Gory, Rider oraz Quill) pomijając oczywiście ''podstawowe'' postacie.

Podobają wam się te odcinki? Co o nich sądzicie? Który według was jest najlepszy? 
Jaką postać z wymiany lubicie najbardziej?

4 komentarze:

 1. Czy tylko mnie urzekł dialog w tym trzecim odcinku tej zielonej-opierzonej? :D Aż musiałem obejrzeć ją jeszcze raz ponieważ to było niesamowicie urocze :3 I... Takie prawdziwe... No nic :D Nie podoba mi się w nowym rysunku Ghouli to, że jest zupełnie wyprostowana... To jest takie wbrew jej naturze :( Z nowych postaci najbardziej lubię... Hm, trudny wybór myślę że Kjersti :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kanał Monster High Polska na YouTube opublikował pierwszy odcinek po polsku, a kanał Monster High również pierwszy po angielsku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przynajmniej wiem, że w miarę dobrze rozczytałam się z francuskiego tłumacząc komiks xD
  Isi wydaje się nieco dziwna przez te brwii, ale jest cudna. W kjersti niezwykle mi się podoba, że ma nawet pikselowe oczy. Szkoda tylko, że ma taki dziwny głos, miałam nadzieję, że będzie bardziej pasujący ^^ Batsy to istne cudo <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Na razie obejrzałam 1 odc. ale najbardziej lubię Kjersti. =)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)