środa, 14 października 2015

Zbiór zdjęć promocyjnych (1)

W tym poście pokażę wam zdjęcia promocyjne najnowszych Vinyl Figures! Jest ich dość dużo, więc nie przedłużając, zacznijmy od słodkich figurek, a konkretniej od Rochelle:
 
Mogliśmy już ją zobaczyć z Twylą na paru obrazkach i zdjęciach z wystaw. Nigdy nie rozumiałam fenomenu VF bez twarzy, jednak muszę stwierdzić, że słodkie figurki są jedne z najlepszych tego typu. Podoba mi się wisienka i śmietana na głowie Rochelle oraz jej brokatowe włosy.

 
Twyla również mi się podoba. Co prawda, wolałabym ją razem z twarzą, ale nie prezentuje się źle. Tak jak w przypadku Rochelle, podoba mi się jej ozdoba na głowie oraz fakt, że ma brokatowe włosy.

 
Tutaj natomiast mamy już drugi Wave podstawowych postaci w wersji Vinyl Figures. Tym razem wykonano upiorki w wersji School's Out! Jeśli chodzi o Clawdeen, uważam, że poszli na łatwiznę. Z tuniki zrobili sukienkę, nie wiem skąd tu te żółte pasemka, a dodatkowo fryzura się nie zgadza. Wilkołaczka w tej serii ma też ciemniejszy make-up.

 
Frankie również zalicza się do miana ''kotleta w nowym sosie''. Forma jest ta sama, a doskonale wiemy, że upiorka ma w serii SO inaczej upiętą grzywkę. Sukienka ma też wcięcie, którego tu nie widzę. Do tego, obcas powinien być szary, a jest czarny...

 
Ostatnia figurka w wersji School's Out. Tu to samo - Draculaura ma wyżej zrobione kitki jako lalka, ale nie przeszkadza mi to aż tak bardzo. Wydaje mi się, że z całej trójki straszyciółek, wyszła najbardziej podobna, do lalki.

To jeszcze nie koniec! Pojawiły się jeszcze nowe postacie z Upioryża! Mieliśmy już przyjemność podziwiać Skelitę. Teraz mamy okazję zobaczyć także Catrine i Jinafire w wersji VF:


Catrine jest urocza.  Bardzo podoba mi się jej fryzura i te śliczne okularki. W sumie, nie mam do niej zastrzeżeń. Nie widzę, żeby czegoś jej brakowało.

  
Ostatnie zdjęcia promocyjne ukazują Jinafire. W sumie, nie wiem, co o niej sądzić. Niby jest ładna, ale niezbyt mi się podoba. Mam wrażenie, że jej skóra ma zbyt złocisty kolor. Nawet, jak na nią. Chociaż jestem skłonna stwierdzić, że w innym oświetleniu nie wydaje się tak wściekło-złota. Poza tym, raczej wszystko jest w porządku.

Podobają wam się te figurki? Która najbardziej? Co sądzicie o pomyśle na zrobienie VF w serii SO?

1 komentarz:

  1. Z przyjemnością przygarnęłabym do swojej kolekcji słodką Rochelle ( ^ω^ )

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)