piątek, 16 października 2015

Gooliope w normalnym rozmiarze? + nowe monstaury

Nowa, cyrkowa postać, Gooliope zasłynęła tym, że jest nieprzeciętnie wielką lalką. Podobno miało się to zmienić, gdyż w jednej z francuskich gazetek z zabawkami dostrzeżono pannę Jellington, ale pozbawioną już specjalnych zawiasów. Uważano, że będzie ona zrobiona w normalnym, standardowym rozmiarze, jednak na gazetce wyraźnie pisze, że lalka ma 43 cm wzrostu, czyli tyle, ile powinna mieć!:
evrything-and-nothing:
The “normal size” gooliope is bullshit, the picture come from a french toy magazine for christmas. I think her purse is a manufacture reject like spectra haunted’s playset was…. check your source before disturb all the fandom thx

english translation :
mre than 17inch

And the purse?
Ciekawostką jest też torebka, jaką przewieszono upiorce przez ramię. Nie mam pojęcia, co to może być,... Na pierwszy rzut oka przypomina mi to armatę. Jeśli ktoś jest posiadaczem owej lalki, wie, że nie ma ona dołączonej torebki. Także to zdjęcie na razie pozostawia wiele pytań. Osobiście, obstawiam, że na gazetkę wystawiono jakiś niedorobiony prototyp. Ewentualnie szykuje się reedycja Gooliope, gdzie zmienią opakowanie i dorzucą torebkę, tak jak to było z C.A. Cupid.
+
Kolejną nowinką są nowe monstaury. Zdjęcie jednej z nich pokazywała wam już Ania, jednak teraz pojawiło się ich trochę więcej, wraz z fotografiami innej monstaurzycy:

   
 
Szukałam trochę na ich temat, niestety nie doszłam do tego, jak brzmią ich imiona. Szczerze? Niezbyt mnie one obchodzą, bo zawsze nazwy upiornych kucyków są okropnie udziwnione. Do tego, same postacie są okrutnie brzydkie. Jedynym kucykiem, który mi się spodobał jest Fawntine i raczej tak pozostanie, bo nie zanosi się na coś lepszego. Eh, mogliby już dać sobie z nimi spokój...

Podobają wam się nowe monstaury? Co sądzicie o dziwnej Gooliope we francuskiej gazetce?

3 komentarze:

  1. Mam dziwne wrażenie, że z każdym nowym monstaurem ta seria będzie jeszcze bardziej niszczona ;-;

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam Fright-mares ^0^ Te dołączają do grona tych lepszych, bo są naprawdę niezłe. ;D

    OdpowiedzUsuń
  3. Sory,ale moge sie mylic 17 cali to chyba 43 cm. No nie?

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)