sobota, 26 września 2015

Zbiór nowinkowy

Przez małą awarię nie mogłam pisać postów. Nowinek się nagromadziło, dlatego teraz postaram się to wszystko nadrobić. Pierwszą sprawą jest nowy film. Skoro niedawno wyszedł już pierwszy, upiorny musical, czas porozmawiać o ''Great Scarrier Reef'':
Film ma wyjść już w przyszłym roku, na wiosnę. Nie jest to raczej ostateczna okładka, a jedynie zapowiedź. Ogólnie, podoba mi się czcionka, jaka została użyta. Szczególnie te fantazyjnie zakręcone na końcach literki ''R'' i ''A'' :3

Następną nowinką jest mała ciekawostka o wielkich upiorkach z serii Voltageous Ghoulfriend. Poniżej porównanie wzrostu Clawdeen FFT oraz wilkołaczki we wroście Gooliope z Frightfully Tall Ghouls:
 
Prawe zdjęcie zwraca uwagę na jej obuwie. Zauważyliście, że nie ma przerwy pomiędzy obcasem a resztą buta? Jeśli zdejmiemy to wszystko, zobaczymy, że stopa VG jest odlana na kształt taki, jakby miała już koturn i nie ma wyprofilowanej stopy, jak reszta lalek.

Kolejną sprawą są zdjęcia promocyjne Beast Bites Cafe, czyli ''stary kotlet w nowym sosie'', bo jest to nic innego jak stary playset Creepateria z lalką Draculaury, z tej samej serii, różniąca się jedynie tym, że wyprostowano jej włosy, zmieniono makijaż oraz biżuterię:
  
Cóż, cały playset mi się podoba. Nowa Draculaura trochę mniej, bo zdecydowanie wolałam ją w loczkach, ale nie jest źle. Dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcieli mieć ten zestaw z jakąś upiorką, ale z inną niż Cleo i Howleen.

Kolejną sprawą jest piosenka ''Empire''. Pojawiła się na YT m.in. w wersji angielskiej oraz polskiej:


Osobiście, wolę angielską wersję, ale polska nie wypadła aż tak słabo, jak sądziłam. Wydaje mi się, że nasz Ramzes ma trochę mniej zachrypnięty głos. To chyba dobrze. Jest to moja ulubiona piosenka z musicalu, więc cieszę się, że jej nie zepsuli.

Zdecydowanie bardziej podoba mi się ubieranka Gigi. Upiorka z lampy ma ładniejsze ubrania oraz fryzury. Do tego piosenka, która została użyta przy niej, bardziej przypadła mi do gustu, niż ta u Ghoulii. U zombie'aczki jest ciężko z kolorystyką. Wszystkie dodatki są czerwone i ciężko stworzyć stylizację, która nie zawiera tego koloru.

Podobają wam się te ubieranki? Czekacie na nowy film? Co sądzicie o Beast Bites Cafe? 
Podoba wam się ''Empire'' w naszym języku?

Za informację o ''Empire'' dziękuję: Josh Auramera

1 komentarz:

  1. Voltageous Ghoulfriend... Zdecydowanie mi się nie podobają, a to, że nie mają wyprofilowanej stopy, to kolejny minus tej serii. Nowa lalka Draculaury również mi się nie podoba. Na razie nie wiem co myśleć
    o nowym filmie, wciąż uważam, że MH jako syreny (bo to ten sam film, prawda?) to beznadziejny pomysł :\

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)