piątek, 9 października 2015

Zapowiedź filmów na 2016 rok + fragment GSR w lepszej jakości

Mattel powiedział nam troszkę o nadchodzących filmach z MH i innych serii. To strona na której o tym pisze. Przejdźmy może do części z MH:

Monster High
 • Monster High, the runaway monster hit, continues to engage with fans around the world and encourages them to BOO – Be out of the ordinary! Two new CG animated movies will be introduced in 2016. 
 • In spring 2016, join favorite ghoul friends of Monster High in an all-new aquatic adventure,Great Scarrier Reef. The ghouls get pulled into the school pool and they’re transporting to the gore-gous underwater world of The Great Scarrier Reef
 • In Fall 2016, fans will be treated to the untold origins story of Monster High and the Monsters that live among us in Welcome to Monster High.

Tłumaczenie:
Monster High
 • Monster High, potwoczadowy hit, nadal angażuje się z fanami na całym świecie i zachęca ich do bycia BOO - Bądź niezwykły! Dwa nowe filmy animowane CG zostaną wprowadzone w 2016 roku.
 • Wiosną 2016 roku, dołącz do ulubionych straszyciółek w Monster High w zupełnie nowej wodnej przygodzie, Great Scarrier Reef. Upiorki zostały wciągnięte do basenu szkolnego i potrzebują transportu do straszy-wspaniałego podwodnego świata Great Scarrier Reef.
 • Jesienią 2016 roku, fani będą poprowadzeni na nieznane dotąd początki historii Monster High i potwory, które żyją wśród nas Witamy w Monster High.
O ,,Great Scarrier Reef '' wiemy już dawno, ale ,,Welcome to Monster High'' to całkowicie nowy temat. Myślę, że to może być całkiem ciekawy film. Upiorki albo przeniosą się w czasie do początków Straszyceum, albo zostanie im opowiedziana historia tej szkoły. Istnieje też możliwość przedstawienia (aby i upiorki, które znamy miały gdzie się wcisnąć). W każdym bądź razie poznamy historię MH (tak myślę) co bardzo mnie cieszy, bo tego typu filmy zawsze pełne są niespodzianek, itp.

+

Znalazłam fragment Great Scarrier Reef w lepszej jakości. Był już opisywany tutaj, więc po prostu oddaję go w Wasze ręce.


Co myślicie o zapowiedzi? Czekacie na GSR i nowy film?

5 komentarzy:

 1. "Potwory które żyją wśród nas" Z jednej strony mam stracha, co oni mogą tam dać, mam nadzieję, że pamiętają że to bajka dla dzieci i nie dadzą problemów świata ludzkiego xP Mam nadzieje, że na pierwszym ComiCon w 2016 będą już jakieś wieści :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwsze wartościowe wieści o kolejnym filmie MH pod koniec roku. I nie zakładając, że jest to właśnie ten film.

   Usuń
 2. Smuci mnie brak Ghouli.Dadzą ją tylko dla komedii na sekundę i już jej nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że właśnie Ghoulia je uratuje...

   Usuń
  2. No właśnie ja uwielbiam Ghoulię w filmach. Ona zawsze jest tą super bohaterką i wszystko ratuje :D

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)