wtorek, 30 czerwca 2015

Ubieranka Gooliope

Pojawiła się już ubieranka Gooliope Jellington! Jeśli chcielibyście w nią zagrać - kliknijcie w ten link. W niedługim czasie ma się także pojawić ubieranka Toralei z tej samej serii, tak więc gigantyczna upiorka ''otworzyła wrota dla serii cyrkowych ubieranek''. Tradycyjnie, mam dla was screeny z owej gry:
 
Aż pokusiłam się o odrobinę zabawy i ubrałam tą postać. Ostatnio ubieranki jakoś w ogóle mi się nie podobały. Tu mam zupełne przeciwieństwo. Gooliope ma wiele, naprawdę ładnych ciuszków. Całość prezentuje się dobrze, jedynie może zmieniłabym tło, ale nie przeszkadza mi aż tak bardzo. Ubieranka zapunktowała u mnie także piosenką w tle, którą bardzo lubię. Jest to utwór Britney Spears - Circus.

Podoba wam się ta ubieranka? Co o niej sądzicie? Zagracie w nią?

2 komentarze:

  1. Podoba Ci się ta piosenka Brit? Sądzisz, że pasuje do tej serii? Co sądzisz o tym teledysku? Myślisz, że Gollepe bedzie miała jakieś jeszcze lalki?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Lb tą piosenkę - jest napisane w poście. Teledysk mi się podoba i pasuje do tej serii. Co do lalek - nie sądzę, bo Gooliope jest taka duża... raczej nie będzie im się chciało z nią kombinować, ale... kto wie.

      Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)