sobota, 6 czerwca 2015

3-pack City Ghouls

W opisach nowych postaci z Boo Yorku mogliśmy oglądać nowe arty, które nie do końca zgadzały się z oryginalnym wizerunkiem każdej z lalek. Okazuje się jednak, że graficzne wersje upiorek pasują, ale do innej ich wersji, a mianowicie tej z 3-packu City Ghouls:

Moim zdaniem to całkiem ciekawe rozwiązanie. O wiele bardziej wolałabym kupić ten 3-pack. Mimo to, sądzę, że powinni z tym pomysłem poczekać i wypuścić go nieco później, może przed premierą filmu. W dodatku jest teraz mały problem, bo w BIO upiorek zostały użyte arty z tego zestawu oraz zdjęcia lalek z innej ich wersji. I teraz pytanie - która to seria Basic? ;) Sądzę, że ta, która została wyprodukowana jako pierwsza, ale nie ukrywam, zamieszali trochę.

Podoba wam się ten 3-pack? Co sądzicie o nowych postaciach i ich ubrankach?6 komentarzy:

 1. Nie przekonuje mnie ten 3-pack, bo mam wrażenie, że są to ekonomiczne wersje nowych postaci w porównaniu do lalek w pojedynczych pudełkach. Na pewno nie kupię, bo z tych 3 upiorek chciałabym dołączyć do mojej kolekcji jedynie Mouscedes ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. all jak sie czyta 3 pack
  karolina13

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tri pak albo trzy pak.Widzę,że z angola chyba słabo :/.

   Usuń
  2. Się czyta trój pak.

   ~Lady of the park~

   Usuń
  3. Na wiele sposobów XD Zależy czy wolisz po polsku czy po angielsku xD Każdy z wymienionych sposobów jest dobry xD Ja mówię osobiście trój pak, po PL, ale zdarza mi się trzy pak powiedzieć też xD

   Usuń
  4. A ja zawsze mówię tu pak , tri pak :D

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)