sobota, 27 czerwca 2015

Nowe BIO'a

Po aktualizacji polskiej strony MH, wreszcie wszystko w miarę nadąża nad innymi wersjami językowymi. Niedawno dodano nawet BIO'sy upiorek Fright-Mares oraz Finnegan'a! 
 

Niestety, na razie wyskakuje błąd i nie możemy zobaczyć opisu tego ostatniego potwora. Zapewne niebawem wszystko zostanie naprawione. Jeśli będziecie ciekawi na własne oczy, jak wygląda całokształt, Polecam klikać na nagłówki z imieniami upiorek, które przeniosą was na stronę. Tak więc... zaczynajmy rozpiskę!:

Character 
Cóż, na to wygląda że Frets jest artystyczną duszą i kocha muzykę. W BIO napisano także, że posiada gitarę, więc pewnie umie na niej grać. Z racji tego, że jest gargulcem, niezbyt nadąża za innymi. Bardzo podoba mi się jej art, a jej charakter też nie jest najgorszy. Szkoda tylko tej figurki, bo jest okropna :P

Character Character
Upiorka ta ma ciekawą zdolność, dzięki której wie, co myślą inni, zanim jeszcze to powiedzą. Intrygujące. Do tego jej art jest naprawdę świetny. Bardzo podobają mi się jej rozwiane włosy i wścibski wyraz twarzy. Wielka szkoda, że nie zrobili z niej normalnej lalki, takiej jak Avea, bo postać zapowiada się dobrze. Niestety jej ''lalkowa'' wersja to jakiś kiepski żart...

Character Character
Surferka. I... w zasadzie tyle można o niej powiedzieć. Kompletnie nic mi się w niej nie podoba. Nie wiem nawet skąd twórcom urwały się zielone rzęsy na arcie, jak lalka ma normalne. Kompletna klapa.

Character Character
Gdy ją widzę cisną mi się na usta słowa ''ale brzydactwo!''. Upiorka może i wyglądałaby  w miarę normalnie, gdyby nie ten kapelusik, który swoją drogą wygląda niesamowicie tandetnie. Jej opis skupia się jedynie do grania w polo. Nudy. 

Podobają wam się opisy Fright-Mares? Co sądzicie o ich charakterach?

3 komentarze:

  1. Z figurek spodobały mi się Frets i Pyxis, a z BIO tylko Aery. Bay to całkowita porażka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Każdy ma swoje zdanie....

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)