czwartek, 25 czerwca 2015

Miłość nie umarła, czyli promocyjne zdjęcie zombie z serii ''Love's Not Dead''

Ostatnio w Internecie pojawiło się zdjęcie promocyjne Ghoulii i Wolnego Moe z serii "Love's Not Dead" (co, nawiasem mówiąc, strasznie przypomina mi tytuł pewnego filmu "God's Not Dead", ale to już nie na temat.. xD).

lululilacdoll:

I apologise if anyone’s already posted about this, but the Ghoulia and Slo Mo 2-pack popped up on Australia’s TRU website today!

Pierwsze, co mi przyszło na myśl, to to, że Ghoulia wygląda jak Marge Simpson (żona Homera Simpsona, jakby ktoś nie wiedział). Osobiście uważam, że w wyprostowanych bądź falowanych zombie wyglądałaby znacznie lepiej,ale to tylko moje zdanie. Sukienka jest ładna, wzór jest dobrze dobrany do nazwy serii, a czerwone elementy idealnie podkreślają całą stylizację.
Cóż, ogromnie żałuję, że Ghoulia nie ma chociażby małego, fioletowego detalu - wtedy by było lepiej widać, że wraz z Wolnym Moe są parą. Zombie co prawda trzyma czerwony bukiet, ale jak go odda swej ukochanej, cóż wtedy zostanie? Poza kokardą, chłopak nie ma niczego czerwonego, co podkreślałoby jego "dopasowanie się" stylizacją do swojej dziewczyny. Może i jest to "drobnostka", ale jednak jestem dość wyczulona na tym punkcie.
Wolny Moe, dzięki białemu nadrukowi żeber na koszulce wygląda ciekawiej. Przyznam, bez tego elementu jego stylizacja byłaby nudna i "bez "smaku".

Co sądzicie o tym zdjęciu? Która lalka podoba Wam się bardziej?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)