czwartek, 24 kwietnia 2014

Cześć upiory!

Cześć wszystkim! Jestem nową redaktorką na blogu i będę pisała na okres próbny. Na początek chciałabym powiedzieć, że bardzo się cieszę iż będę pisać na blogu, który zainspirował mnie do stworzenia własnego. Teraz chciałabym wam trochę opowiedzieć o sobie, by bliżej się poznać.
Mam na imię Katarzyna i urodziłam się 24 lutego 2002 roku.
Interesuję się sztuką i wszystkim co z nią związane. Uwielbiam malować. Farbami, kredkami, pastelami - wszystkim! :)  Po za sztuką interesuję się od trzech lat Monster High. Zbieram lalki i wszystko co z tym związane. Co do lalek - ubóstwiam robić im zdjęcia! Moje ulubione kolory to zieleń, czerń i mięta. Jeśli chodzi o muzykę to nie mam ulubionych, ale lubię słuchać np. : Katy Perry czy Koniec Świata. Powiem szczerze, że Aleksa zaraziła mnie słuchaniem Lady Gagi ;) Mam swoją OC, którą jest Emily Flame - córka Feniksa. Jak na razie zrobiłam ją tylko w Paint'cie (wersja Gimp w tworzeniu) więc pokażę wam tą, którą mam :
Zrobiłam też inne serie, ale uważam iż nie ma potrzeby dodawania ich. Dobrze, to chyba tyle. Mam nadzieję, że będzie nam się fajnie współpracowało. 
~Pisała Kasia MH 

12 komentarzy:

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)