niedziela, 2 sierpnia 2015

Zdjęcie promocyjne Finnegan'a Wake

Jakiś czas temu w Internecie zagościło zdjęcie promocyjne Finnegan'a Wake.


W porównaniu z artem, Finnegan prezentuje się nieco bardziej... poważnie? Jak prawie każda lalka Monster High, tryton ma beznamiętny wyraz twarzy, co jest - przynajmniej według mnie - wadą. Fakt, niby jest to element uniwersalny, jednak takie coś może się szybko znudzić.
Irytuje mnie, że ogon/dolna część ciała Finnegan'a nie ma tego "połysku" jak na art'cie. Cóż, jednak najwidoczniej dokładne odwzorowanie pierwowzoru byłoby zbyt kosztowne  w produkcji i przyniosłoby straty.
Ciekawi mnie, czemu rękawiczki trytona są czarne, gdy w rzeczywistości powinny mieć brązowy kolor, który, moim zdaniem, lepiej pasowałby do całości... Czyżby jakiś błąd projektantów?
Wózek inwalidzki to ciekawy dodatek do lalki (ewentualnie można go używać jako krzesła xD) i dzięki niemu cały "zestaw" trytona ma nieco większą wartość (lalka + element jak z zestawu meblowego) oraz jest bardziej "opłacalny" do kupienia.
Ogólnie rzecz ujmując, lalka nie jest taka zła (chociaż wytknęłam same minusy), w dodatku wyróżnia się na tle innych postaci dzięki nietypowemu akcesoriu.

Co sądzicie o tym zdjęciu promocyjnym?

P. S. Wybaczcie, jeśli post jest niespójny - wyszłam z wprawy.

3 komentarze:

 1. Dla mnie w nim jest najfajniejszy wózek xD Przez ogon jest wyjątkowy :D Chociaż chciałabym z jednej strony (tak jak u Whisp) nogi ;p Tak wgl, to Lorraine wróciła <3 YeY! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie chcę się wtrącać, ale czyżbyś wróciła do pisania na blogu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, to nie ona, tylko inna osoba o podobnej nazwie ((:

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)