niedziela, 2 sierpnia 2015

Zdjęcia promocyjne Geek Shriek

Z góry przepraszam za dość dziwne rozmieszczenie zdjęć, ale Blogger nie współpracuje ze mną na tablecie. Jutro to poprawię, obiecuję.
Gdyby nie ten kołnierzyk i tak krótkie włosy Catty byłaby bardzo ładną lalką. Ten kucyk kojarzy mi się trochę ze starymi fryzurami, które trochę nie pasują kotołaczce.Ghoulia jest według mnie najładniejszą lalką z tej serii. Nawet niepomalowane buty mi nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie, dodają zombiaczce uroku. 


O lalce już się wypowiadałam. Krawat i niepomalowane buty są jedynymi minusami.

Jak podoba wam się seria? Która lalka jest według was najładniejsza? 

5 komentarzy:

 1. Przyjżyjcie się dłoniom catty ma odlane rękawice bez palców

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah, faktycznie. Ale po co malować, nie? XDD

   Usuń
  2. Haha xD Raczej nie mieli formy bez rękawiczek :'))) XD

   Usuń
  3. Zwykła Catty nie ma chyba rękawiczek, nie? XD

   Usuń
 2. Catty- prosta i ładna. Kołnierzyka nie zauważyłam (sam jestwe wzorki do tego do sukienki w małe elementy.. ) dopóki o nim nie wspomniałaś. Od razu bym go zdjęła lalce :D Jak wspomniałam wyżej prosta i ładna... nic poza tym do zachwytu tu nie ma.
  Ghoulia- jest ładna. Z tej trójki najlepsza. Mimo braku jakichkolwiek dodatków i urozmaicenia ubrań ma swój urok! Fryzura na plus. Gdybym nie posiadała już Ghouli w innej serii (podobnej makijażem) to może bym ją kupiła :)
  Gigi- nie podoba mi się. Te usta nie przypadły mi do gustu, gdyby były ciemniejsze lepiej bym widziała tą lalkę...Fajny pomysł na fryzurę, ale jej wykonanie jakoś niezbyt (nie wiem jak to ująć w słowa) Ogólnie Gigi tu najgorzej wyszła jak dla mnie.
  ~Darcy

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)