niedziela, 2 sierpnia 2015

Zdjęcia promocyjne specjalnych VF

Na SDCC pojawiły się prototypy specjalnych Vinyl Figures. Figurki doczekały się już zdjęć promocyjnych.

Zacznijmy od Venus.

Wydaje mi się, że Venus ma najmniej wzorków z trzech dziewczyn. Ogólnie figurka jest dość... nijaka. Niezbyt mi się podoba. Co innego poza. Poza spodobała mi się najbardziej.

Czas na Clawdeen.
 Wilkołaczka jest moją osobistą faworytką. Ma wzorki świetnie oddające jej osobowość. Poza jest idealna, jak modelka na wybiegu. Jedyne, nad czym ubolewam to włosy. Są dziwnie ułożone, za bardzo poskręcane.

Ostatnią figurką jest Ghoulia.

 
Poza zombie jest nieco sztuczna.. Za to bardzo podobają mi się jej włosy. Wzorki są w porządku, ale dodałabym jeszcze parę obrazków, które mogłyby symbolizować jej miłość do nauki.

Co sądzicie o figurkach specjalnych? Która najbardziej Wam się spodobała?

Ania Lorna Mh

2 komentarze:

 1. Czy tylko ja mam wrażenie, że vinylki ze wzorkami są wpychane na siłę, aby coś sprzedać i zarobić? Wzorki wcale nie prezentują się za dobrze, a Ghoulia to już największa porażka ;/
  O wiele lepsze były z normalnymi twarzami i ubraniami postaci

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zauważyłam ostatnio u Mattela (chodzi wyłącznie o lalki mh) więcej takich wpychanych na siłę... Ja np. twierdzę, że ten 5pack (Billy, Spectra, Gigi, Draculaura, Clawdeen) jest jednym z przykładów. Ubrania zrobione bez przemyślenia. Lalki bez dodatków i urozmaicenia. Przepraszam fanów tych lalek, ale ja właśnie tak między innymi tą serię widzę ( oczywiście nie jest jedyna spójrzmy chociażby na Panie Kucyki.... brak pomysłów?)
   ~Darcy

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)