sobota, 29 sierpnia 2015

Nowa gra + skullette Batsy Claro

Mam świetną wiadomość dla posiadaczy Nintendo Wii U, Wii, 3DS, Xbox 360 lub PlayStation 3. Właśnie na te urządzenia będzie dostępna nowa gra Monster High! Nazywa się ,,New Ghoul In School'' i została wydana przez Little Orbit. Jej premiera w Ameryce będzie 27 października 2015, a w Europie 30 października.


Tutaj mamy okładkę. Jak dla mnie jest bardzo ładna. Strasznie podoba mi się to, że nasza postać jest cała czarna (przypomina to trochę system nowych postaci w zapowiedziach odcinków Słodkiego Flirtu). To nadaje okładce takiej tajemniczości. Plus daję za wykorzystanie nowych artów upiorek.

Opisy:
Deambula por los pasillos de Monster High en 3D, y por primera vez experimenta la vida de un monstruo en Xbox 360 y PlayStation 3! Únete al cuerpo estudiantil y comienza tu educación como el monstruo nuevo de la escuela. Afronta las dificultades de una nueva vida como monstruo y construye relaciones con tus compañeros de clase. Compite para convertirte en la próxima líder del escuadrón de asustadoras o en el Presidente del Consejo Estudiantil en mini-juegos de agilidad. Se Tu Mismo. Se Único. Se un Monstruo.

Come roam the halls of Monster High and get to know your new classmates. Join clubs, make friends and dress up in fierce fashions. But be aware, there’s something strange going on at Monster High! Cleo’s new amulet has been cursed by the spirit of Spookenhamen, and the student body is falling under his spell. Show us how you boo to save the school and all your new classmates from the mummy’s curse! 

Tłumaczenie:
Przemierzaj korytarze Monster High w 3D po raz pierwszy doświadczając życia potwora na Xbox 360 i PlayStation 3! Dołącz do organizacji studenckiej i rozpocznij swoją edukację na nowego potwora szkoły(?). W obliczu trudności nowego życia jako potwora buduj relacje z kolegami. Konkuruj by stać się kolejnym liderem Potworniarek lub Prezesem Rady Studentów w zręcznościowych mini-grach. Bądź sobą. Bądź wyjątkowy. Bądź potworem. 

Chodź wędrować po salach Monster High i poznawać nowych kolegów. Dołącz do klubów, zaprzyjaźnij się i ubieraj się okrutnie modnie. Należy jednak mieć świadomość, że coś dziwnego dzieje się w Monster High! Nowy amulet Cleo został przeklęty przez ducha Spookenhamen'a, a ciało studenta spada(?) pod jego urokiem. Pokaż nam, jak uratować szkołę i wszystkich nowych kolegów z klątwy mumii!

Przejdźmy do screenów i reklamy:Co ja sądzę?
Cieszę się, że da się stworzyć postać, która jakoś wygląda. Miłą niespodzianką był także fakt, że są tu ubrania, które do tej pory nie miała żadna upiorka i nie wyglądają one tragicznie.
Podejrzewam, że będzie można chodzić po całym Straszyceum i odkrywać jego sekrety tak jak to było np. w grach o Harrym Potterze. 
Niestety, najprawdopodobniej nie będziemy mieć wpływu na to co powie nasza postać. Myślę, że dialogi będą wszędzie identyczne i nie będzie żadnego wyboru.
Gra zapowiada się fajnie. Grafika może i nie powala, ale jest utrzymany mroczny klimat liceum upiorów. Ach, i ta piękna oczoje... boląca w oczy podłoga na korytarzu. <3
Fabuła też wydaje się być całkiem fajna, choć mam nadzieję, że nie zacznie się dziać już na samym początku.

Tutaj prawdopodobnie można ,,zaklepać sobie'' tę grę na PlayStation 3. Kosztuje $ 39.99, czyli około 150 zł. Tanio nie jest, ale mam nadzieję, że warto.

+

Pojawiła się skullette Batsy Claro.
Całkiem ładna. Kiełki wyglądają uroczo, ale te paski nad oczami wyglądają trochę jak zmarszczki. XD

Co myślicie o grze? Kupicie? Jak podoba Wam się skullette?


11 komentarzy:

 1. Gra nie powala, ale i tak bym kupiła <3
  Szkoda tylko, że nie ma na PC. Duży minus za to.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taak, ja właśnie nie będę jej miała, bo nie mam żadnego z tych urządzeń. :( Bo Beyond odniósł taki sukces i zrobili Minecrafta na PlaySation to nie znaczy, że to lepszy wybór od PC. -.-

   Usuń
 2. Fajnie by było gdyby można było zrobić męską postać :P (tak jakby kiedyś pomyśleli o chłopakach interesujących się tymi seriami xP) I według mnie też szkoda że nie ma na PC (bo nie mam żadnych x-boxów i innych takich :P)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądzę, żeby Twoje marzenia się spełniły... Niby cały czas tam gadają o tolerancji i srutututu, ale tak na serio robią to tylko po to, żeby się sprzedawało i żeby rodzice nie zabraniali dzieciom tego oglądać.
   Chociaż... gdyby zrobić jakiś bunt czy petycję... Kto wie? Tak jak fani EAH robili coś, żeby reedycje Basiców miały więcej detali czy coś. W sumie nie wiem czy to coś dało, ale... XDD

   Usuń
  2. Chyba gdyby spojrzeli na to, że wielu chłopaków się tym interesuje, to rodzice nie mieli by żadnych wątów, a co do tego, żeby rodzice nie zabraniali dzieciom oglądać, to na pewno jest wielu którzy zabraniają :P

   Usuń
  3. Chodzi mi o to, że robią odcinki na odwal. Najważniejsze jest, żeby i rodzice i ludzie, którzy oglądają MH, bo się im podoba byli zadowoleni. Nie patrzą, jednak na to, że można to zrobić lepiej.

   Usuń
 3. falling under a spell nie znaczy dosłownie spadać pod zaklęciem/urokiem tylko być pod jego (uroku) wpływem, być zauroczonym :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Kupię sb grę mam PS3, ale ciekawa by była też na PC ^^ Bo większość osób nm PS, albo Xbox'a ;/ :c

  OdpowiedzUsuń
 5. co do "ubrań, które do tej pory nie miała żadna upiorka" nie byłabym taka pewna xD
  Sukienka z pierwszego screena jest przemalowaną wersją stroju wilkołaczki, drugi to przemalowana przeróbka sukienki Rochelle, zaś sukienka naszego potworka na ostatnich trzech wygląda jak strój wampirki.
  Śmiem podejrzewać, że twórcy ani trochę się nie postarali o nowe, wyjątkowe stroje, a jedynie przemalowali i trochę przerobili (i uprościli) istniejące kreacje.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Nowe postacie ze Słodkiego Flirtu". To mi znowu przypomina o Priyi D: Priya jest strasznaaa~ Priya jest większym zagrożeniem niż Debra ;_;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio? To ta z kropką na czole? Gorsza niż Debra? Wspaniale! Ja jak pierwszy raz przechodziłam Debrę to prawie się popłakałam. XDD
   Hah, a najfajniejsze jest to, że wystraszyłam się jakiś rok temu i usunęłam konto w którym miałam 21 odcinek. Teraz jestem na 11 i jeszcze raz przechodzę Debrę. Soł guuuud... :*(

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)