wtorek, 11 sierpnia 2015

Gazetka z nowymi postaciami!

Spodobały wam się nowe postacie z Monster Exchange? Prawdopodobnie Batsy, Isi oraz Kjersti pojawią się już niedługo w odcinkach, opowiadających o tym, jak znalazły się w szkole Monster High. Wszystko na razie można zobaczyć w formie papierowej, ze screenami video, w jednej z zagranicznych gazetek:
 
 
 

Cóż, niestety nie znam tego języka, aby wam dokładnie wszystko opowiedzieć. W każdym bądź razie, z oglądania samych obrazków, mogę wywnioskować, że nowe postacie wyróżniają się na tle innych, co bardzo mnie cieszy. Batsy wydaje się władcza i krnąbrna, ale jak widać, zaprzyjaźniła się z innymi. Najbardziej z Venus. Isi jest raczej ciałem i duszą ciągle na parkiecie. Taki trochę dzikusek, podoba mi się :3 Kjersti wydaje mi się typowym maniakiem gier. Fajnie, bo takiego upiora mi brakowało w Straszyceum. Jak widać, znajdzie wspólny język z Ghoulią.

Podobają wam się nowe upiorki z wymiany uczniowskiej? Która najbardziej trafiła w wasz gust?

2 komentarze:

  1. Osobiście nie mogę się doczekać aż Kjersti pojawi się w odcinkach <3 Wydaje się najciekawszą postacią z trójki nowych.

    OdpowiedzUsuń
  2. Komiks jest po francusku. Przetłumaczyłam w miarę swoich możliwości (po raz pierwszy nauka francuskiego mi się przydała) specjalnie dla was. Nie będę wam utrudniać wpisując tutaj linki, więc niech któraś z was napisze na mój e-mail i w tedy prześlę przetłumaczone strony i będziecie mogły wstawić je na bloga. ^^
    Yuria1423@gmail.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)