poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Dokładniejsze zdjęcia Fangin at the Maul

Ktoś zakupił 5-pack i postanowił przybliżyć nam trochę wygląd lalek. Także zaczynajmy:

Billy strasznie kojarzy mi się z Caleb'em  z Pretty Little Liars, ale cii. 
Cóż... przyzwyczailiśmy się chyba, że panowie w MH nie mają tak świetnych ubrań jak panie. Kolorystyka także leży. Mamy na to dowód! Cały 5-pack nie jest wybitny i wspaniały, ale chłopak to tragedia. Żadne elementy ze sobą nie współgrają, a bluzka wydaje mi się być zrobiona niestarannie.
Ciałko Billy'ego jest dość śmieszne, ale to przejście do przeźroczystości powinno być gdzieś na brzuchu. Teraz lalka wygląda jakby miała ciałko od kogoś zupełnie innego.
Draculaura jest najładniejszą lalką z tej serii. Kocham jej różowe włosy i kokardkę. Są piękne. <3 Sukienka także jest ładna, ale nie jestem pewna co na niej jest. Buty są piękne, ale kilka czarnych elementów by im nie zaszkodziło. Jedyne co bym dodała to kilka bransoletek, bo Lala wygląda troszeczkę nudno. Zmieniłabym też te zielone cienie. Nie mam pojęcia skąd się one tam wzięły.
Sukienka Gigi podoba mi się, choć zazwyczaj nie trawię ich długich wersji. Lalce przydałoby się, tak jak w przypadku Lali, parę kolorowych bransolet albo jakaś kolorowa ozdoba na głowę. Buty mają śliczny kształt, ale kolor coś mi nie gra. Nie pasuje do sukienki. Makijaż jest delikatny i tym razem dżinka nie ma jaskrawej szminki. To dobrze. Jej strój wystarczająco rzuca się w oczy, ostrzejszy makijaż powodowałby oczopląs.

Fryzura Deen wyszła strasznie. Wygląda jak czapka z ,,uszami''. Szminka pasuje tylko do włosów, stroju już nie. Jeżeli już przy nim jesteśmy to trzeba przyznać, że też nie powala. Sukienka nie współgra ani z paskiem, ani z butami. No i oczywiście ten odwieczny problem paska nie pasującego do ciałka monsterek. Według mnie lalka jest nudna, a włosy wilkołaczki sprawiają, że wygląda tragicznie.Spectra wyszła bardzo ładnie. I sukienka, i buty są śliczne oraz pasują do siebie, a także do włosów. Makijaż, jak na duszkę przystało, jest skromny, ale to dobrze. Jedyne czego mi brakuje to jakiejś ozdoby do włosów.

Jak podoba wam się 5-pack? Która lalka jest według was najładniejsza, a która najgorsza? Zakupicie Fangin at the Maul?

2 komentarze:

  1. Na sukience Draculaury jest plakat Veronici von Van (czy jak tam to się pisze) który był w "Strach Kamera Akcja"

    OdpowiedzUsuń
  2. No mi ten 5pack od początku nie pasował. Takie na ''odwal się'' :D w moim odczuciu...
    ~Darcy

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)