środa, 26 sierpnia 2015

Karaoke Szukając Siebie + poprawiona wersja Sięgnij Gwiazd

Pierwszą sprawą będzie to, że jak pewnie zdążyliście zauważyć, karaoke do ''Sięgnij Gwiazd'' zostało usunięte. Wszystko za sprawą tego, że na polskim kanale Monster High dodano już poprawioną wersję. Teraz wszystkie napisy się zgadzają:
  
(EDIT: Mogą wystąpić problemy z video, gdyż właśnie zmieniono je z publicznego na niepubliczny)
Jak już mówiłam - nasz Pharaoh wypada w tej piosence, w moim odczuciu, lepiej od tego angielskiego. W sumie, piosenka nie jest taka zła, podoba mi się refren oraz ogólne przesłanie tej piosenki. Głos polskiej Catty pasuje do ''Shooting Stars''. Przynajmniej nie jest wszystko zaśpiewane na jednym wydechu, a tekst nie jest tym samym ''wpychany na siłę''.

Drugą sprawą jest kolejne karaoke. Tym razem do ''Szukając Siebie''. Na razie video zostało dodane tylko na polskim kanale, do tego ''podpisane na szybko'', bo po angielsku. Mimo tego, tym razem to nasz kraj był najszybszy z dodaniem nowego kawałka (chyba, że jest gdzieś wersja angielska, ale znając życie niepubliczna...), którego posłuchać możecie poniżej:
(EDIT: Film przed chwilą został ustawiony na prywatny - dodam je, kiedy znów zrobią go na publiczny, bądź niepubliczny)
Napisy się zgadzają. Strona wizualna jest w porządku. Fajny pomysł z tymi czaszkami na dachach budynków. Przechodząc do samego utworu - piosenka nie spodobała mi się tak bardzo, jak ta pierwsza. W ucho wpada mi jedynie refren i przyjemnie się go słucha. Niestety, zwrotki jakoś nie przypadły mi do gustu, co nie zmienia faktu, że ''główna część piosenki'' wyszła naszej Catty.

Podobają wam się te piosenki? Która bardziej trafiła w wasz gust?

Za link do drugiego video dziękuję: Anna Movie

12 komentarzy:

 1. ...Czemu, CZEMU jak pierwsze do karaoke idą te piosenki które akurat mi nie wpadły w ucho? ;----; Błagam, żeby następne było Miasto kocha mnie", albo "Ukradniemy Show"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się podoba Miasto kocha mnie po PL ;____;

   Usuń
  2. Albo piosenka " Wybacz to koniec" akurat dla mnie ta nuta jest pięknie śpiewana przez naszą Cleo de nile

   Usuń
 2. Wydaje mi się, że "Shooting Stars" będzie śpiewane głównie przez Astronovę, dopiero w jakimś kawałku, na chwilę wejdzie Catty. Przynajmniej tak mi się wydaje po fragmentach, kiedy Astronova śpiewa oraz z samego tekstu. np. "Gdy oczy uniesiesz swe i spojrzysz wysoko, hen. Dostrzeżesz tam właśnie mnie (...)"
  Kotołaczka jest raczej dodatkowym głosem. xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnie mają tak podobne te głosy, że myślę nawet, że chyba jedna osoba im głos użycza... ;o

   Usuń
  2. Anonim ma rację, że to piosenka głównie Astry. W angielskiej wersji od 2 minuty widać Astrę ruszającą ustami identycznie jak przy śpiewaniu słyszanego fragmentu. Nie sądzę by po polsku zamienili wokalistki.

   Usuń
  3. Glosy Astranovy i Catty są wyraźnie inne. Catty dołącza do Astranovy dopiero przed drugim refrenem. I jak to słusznie zauważył anonim, wystarczy spojrzeć na tekst, trochę więcej logiki ._.

   Usuń
 3. bardzo możliwe, ale piosenka raczej należy do Astronovy, niż do Catty ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Shooting Star kojarzy mi się z Naruto i nic tego nie zmieni :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy tylko ja zamiast ,,odważ się'' słyszę ,,udław się''? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się składa, że o tym skojarzeniu pisałam już wcześniej, kiedy na blogu była pierwotna wersja tego "teledysku", z błędnym tekstem.

   Usuń
 6. Początek brzmi z deka jak Katy Perry w Fireworks. Za to sam Książę Egiptu jest genialny ♡.♡

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)