sobota, 15 sierpnia 2015

Fangin' At The Maul - zdjęcia promocyjne + 2 bonusy

Pojawiły się zdjęcia promocyjne 5-pack'u Fangin' At The Maul. Nie jest ich dużo, bo tylko 4. Dodatkowo, pierwsze zdjęcie mogliśmy już oglądać w gazetce z ich zapowiedzią, ale wtedy było ono w kiepskiej jakości:

Cóż, wiele razy się o nich wypowiadałam. Zaciekawiło mnie to, że na drugim zdjęciu, Clawdeen przywłaszczyła sobie opaskę wampirzycy. Nie wiem, czy miał być to jakiś motyw humorystyczny, czy po prostu się pomylili. Stawiam jednak bardziej na to pierwsze, gdyż widać, że na zdjęciach upiory się wygłupiają. Moje zdanie o nich się nie zmieniło - nadal najbardziej podoba mi się stąd Gigi.
+
Niedawno był wpis o komiksie, który opowiadał, jak nowe upiorki z wymiany dołączyły do Straszyceum. Jako, iż o języku francuskim mam małe pojęcie, nie miałam jak go przetłumaczyć. Na szczęście wyręczyła mnie jedna czytelniczka:
+
Drugim bonusem są natomiast rozwinięte piosenki z musicalu ''Boo York, Boo York!''. Nie są one raczej w całości, mimo to, są zdecydowanie dłuższe niż te fragmenty, które mogliśmy już słyszeć:

Podobają wam się te zdjęcia promocyjne? Co sądzicie o nowych upiorkach z wymiany i ich sposobie dołączenia do szkoły? Spodobały wam się dalsze części piosenek z musicalu?

Za komiks dziękuję: YuuChan Sheep
Za linki do piosenek dziękuję: Josh Auramera

2 komentarze:

  1. Jest zwiastun Great Scarrier Reef

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojej, jak miło, myślałem, że zapomniałaś xD Ostatni raz dawałem jakąś nowinkę w 2013r i były to zdjęcia promocyjne Abbey HtC :,D Jeszcze wtedy z nickiem "Nicknonkcs"

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)