sobota, 2 sierpnia 2014

Casta Fierce

Ostatnio, przeglądając tumblr, znalazł zdjęcie promocyjne, przedstawiające postać ukazaną na Comic Con'ie. Nie jest dla Was tajemnicą, iż chodzi o Castę Fierce (no bo kto by się nie domyślił, że chodzi akurat o nią - tytuł posta mówi sam za siebie xD).


Nie podoba mi się twarz Casty. Wygląda przez nią znacznie starzej i szczerze mówiąc prędzej nazwałabym ją nauczycielką aniżeli uczennicą.
Jej strój jest w miarę ładny, odstaje od typowych strojów Monster High.
No i to by było na tyle... Ach, tak, nie podoba mi się jej kolor skóry (z serii: Lorr marudzi).

Jaka jest Wasza opinia na temat Casty?


4 komentarze:

 1. Poltergeist - hałaśliwy duch. Nowy uczeń jest właśnie jego synkiem. Opłaciło się czytać Harry'ego Pottera. Paintergeist... hmm... pierwsza myśl... Irytek! Poltergeist Irytek! Utrapienie Hogwartu i Filch'a. Jeżeli czytaliście wiecie o co chodzi. w książkach Rowling był to duch kochający rozrabiać, dlatego zdziwił mnie wygląd jego syna. Powinny być jaskrawe kolory i złośliwy uśmieszek. Chociaż to ,,Paint'' daje do myślenia. Zapewne kolejny milutki chłopaczek w Straszyceum. Dotego fanatyk sztuki i delikatności. Jackson wam nie wystarczy! Ja chcę kogoś szalonego i śmiesznego! I takiego, który lubi Spectrę.
  Podsumowując najpewniej jest to jakiś artysta i syn rozchichranego łobuza, czyli przeciwieństwo ojca.
  jakby co nie biorę tych informacji tylko z Pottera. Wszystkie Poltergeisty to hałaśliwe duchy. W końcu Wikipedia nie kłamie.

  Rozali Razil

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To juz wszyscy wiemy nie zanudzaj .

   Usuń
  2. Lorr w poście nie wiedziała, więc chyba dohrze by było, gdyby uzupełniła informacje dla osób, które nie wiedzą i nie boją się pisać z konta.

   Rozx

   Usuń
 2. Mi się już od samego początku nie podobała postać Casty.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)