piątek, 29 sierpnia 2014

Nowe odlewy butów

Ta wiadomość na pewno was ucieszy. Nowe formy = nie powtarzanie starych odlewów. 
Ile to już razy narzekaliśmy, że nowa lalka jest świetna, tylko buty powtórzone już tyle razy zaczęły nas nudzić. Na SDCC2014 pokazano dużo nowych lalek, jednak widocznie to nie wszystko i w najbliższym czasie, być może dojdą jeszcze inne zapowiedzi nowych monsterek. Zacznijmy od pierwszej pary:
 
Należy ona do Draculaury, która odwiedziła Japonię, dzięki wymianie uczniowskiej. 
Są naprawdę świetne! Bardzo dobrze połączyli tradycyjne obuwie z tego kraju i nowoczesny styl.
Oglądać je mogliśmy na nogach wampirzycy na zapowiedziach serii Monster Exchange Program.
Dół butów będzie w kolorze pudrowego różu, natomiast góra - czarna.

 
Widzimy tutaj parę, która ma wężowy obcas. Obstawiano, że będą one należeć do Cleo, jednak nie wykluczone, że mogłaby włożyć je także Nefera, która dorobiła się jedynie jednej lalki. W każdym razie, każdy przypadek ucieszyłby mnie, jednak bardziej cieszyłabym się ze starszej panny De Nile w jakiejś innej serii.

 
Nikt nie wie, czyja jest ta para. Nie sądzę raczej, że należy ona do EAH, ponieważ dostrzegam na zapięciach zarysy czaszek. Koturn nie przybliża mi wyglądu właścicielki tych butów. Jest trochę popękany, wygląda mi jak zrobiony z gąbki. Obstawiam, że mogą być Lagoony, sama nie wiem, do kogo by mi one pasowały.

 
W tych butach dostrzegam futerko. Nasuwa mi się tu jedynie Abbey. Jednak przyglądając się ćwiekom w koturnie, mogę stwierdzić, że pasowałyby też do Clawdeen. Również Toralei mogłaby założyć taką parę.
Na razie jednak nie jestem niczego pewna, mogą również należeć do kogoś z EAH.

To by było na tyle. Najbardziej czekam na ukazanie się właścicielki 2 pary. 
Mam wielką nadzieję na kolejną lalkę Nefery ;)

Co sądzicie o tych butach? Jak myślicie, kto jest właścicielem 2,3 i 4 pary?


4 komentarze:

 1. Tak, buty o ,których mówisz ,że mają zarysy czaszek to buty Cupid dla EAH z całą pewnością ,bo mają strzały amory i cała akcja ostatnio kręci się wokół EAH

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście, mogą być to również serduszka :o

   Usuń
  2. Bo właśnie te buty dla wielu osób są dla C.A z EAH. To znaczy cała akcja kręci się teraz wokół MH jeśli chodzi o lalki ,ale też dużą uwagę skupia na sobie ostatnio Cupid ,ale z serii EAH

   Usuń
 2. Pierwsze i drugie buty są cudowne *.* Mam nadzieję, że ,,wężowa" para będzie należała do Nefery. Mam ją co prawda, ale chętnie zobaczę ją w innej serii.

  Sweet Draculaura

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)