sobota, 26 grudnia 2015

Wyniki konkursu ''Crazy Xmas''

Witajcie! Pewnie część z was czekała na te wyniki. Miały być one już 24 grudnia, jednak nie zawsze plany zostają zrealizowane w terminie. Wiecie, święta i te sprawy. Na szczęście teraz znalazłyśmy czas, aby przedstawić wam trzy prace, które zasłużyły na nagrodę w postaci rysunków od YuuChan Sheep i dyplomów. Prac było mało, bo tylko 5, chociaż mówione było, żeby konkurs się odbył, potrzebujemy 6, jednak autorzy prac napracowali się i należy im się małe wyróżnienie. Nie czekajmy i zaczynajmy:

Pierwsze miejsce wędruje do autorki poniższej pracy, czyli Natixx!:

Praca od początku nam się spodobała. Dodałaś nawet własną OC na pracy. Natixx połączyła święto Bożego Narodzenia i October Fest (Święto Piwa, Niemcy). Bardzo spodobały się nam twoje kreacje i sposób uwiecznienia naszych postaci. Oto twoja nagroda:

 

Przejdźmy do drugiego miejsca, które otrzymała autorka poniższych prac, czyli... Shaane!:
W przeciwieństwie do pracy z pierwszego miejsca, rozdzieliłaś święta i każda OC przedstawiała jakieś inne. Aleksa reprezentuje Święto Zmarłych w Meksyku oraz Dzień św. Łucji, a OC Yuu przedstawia Oktoberfest i Święto Latarni obchodzone w Chinach. Twoje stroje również nas oczarowały! Oto nagroda:

 

Ostatnie miejsce na ''podium'' wędruje do Roboticy Freaky, autorki pracy, którą możecie zobaczyć poniżej:
Strój Seraphine łączy w sobie Walentynki i Wielkanoc, a strój Aleksy - dzień mężczyzn oraz Sakura Hanami. Chyba nie musimy mówić, że spodobała nam się twoja praca, prawda? ;) Poniżej dyplom i rysunek dla ciebie:

 

6 komentarzy:

 1. Gratujacje dla wszystkich :3 Praca Natixx wymiata *^*

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla wygranych!
  Ja też narysowałam prace... w połowie. Gdy chciałam zabrać się za dokańczanie, spojrzałam na kalendarz i tam - 21 grudnia?! Cooo? Kiedy ten czas minął? Tja... Niestety nie mam talentu do pilnowania terminów =P

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow...pierwsze miejsce!? W poprzednim konkursie przegrałam piątaka(zapomniałam się zgłosić xd)...a teraz braciszek się nie wypłaci :D
  Dziękuję za miejsce jakie zajełam i gratki dla innych uczestników. Choć po robocie tej pracy łokcie mi wysiadły i koleżanki w szkole miały ze mną piekło to opłacało się bo Nelly w wykonaniu Yuu jest śliczna*o*.
  Natixx

  OdpowiedzUsuń
 4. Yay, gratulacje dla wszystkich <3 Bardzo dziękuję za drugie miejsca, a praca Yuu jest śliczna ;u;

  OdpowiedzUsuń
 5. Nawet nie wiem co powiedzieć... Nie spodziewałam się! Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę *^* Robotica w wykonaniu Yuu jest śliczna, nie mogę się na nią napatrzeć *^* Oczywiście gratuluję wszystkim~!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)