środa, 9 grudnia 2015

Oficiajny Art Draculaury i Clawdeen

"Great Scarrier Reef" coraz bliżej, za niedługo, już możemy poczuć chłodną, morską bryzę na naszych karkach! 
Niedawno oficjalne arty naszych ostatnich dwóch straszyciółek zostały ukazane na okładkach, jednak ujrzeliśmy zaledwie ich twarze. W końcu do internetu wypłynęły zdjęcia, które przedstawiają pełny wizerunek Lali i jej wilczej przyjaciółki, które miały swój debiut w magazynie MH.


Najbardziej żałuję, że chmurka z tekstem zasłoniła sporą część bluzki wampirki. Przez to nie możemy przyjrzeć się bliżej jej kreacji. Najbardziej przypadły mi do gustu złote skrzydełka, które dobrze odzwierciedlają wampirzą naturę upiorki. Jak każda z przyjaciółek, również Draculaura i Clawdeen mają włosy spięte w koński ogon.
Pora na wilkołaczkę. Zdążyłam się już przyzwyczaić do fioletowego odcienia jej skóry, nawet utrzymuję się zdania, że w tym wydaniu wygląda lepiej. W szczególności utwierdził mnie w tym obrazek przerobiony przez jedną z fanek, który możecie zobaczyć Tutaj. Niby prosty zabieg a jak może wpłynąć na zmianę czyjegoś zdania. Kolejną sprawą jest dodatek, który owija całą talię wilczycy. Ogółem prezentuje się ciekawie, chociaż nie jestem przekonana do pierścieni umieszczonych na jej ramionach. Oby i tego nie zniszczono w lalce i rozwiązano to w sposób w miarę estetyczny.
+
Od razu moją uwagę przykuł art córek Hydry, który możemy ujrzeć pod Lalą. Można zauważyć pomiędzy nimi typowe siostrzane relacje, czyli wieczne kłótnie i niezgodność do danych rzeczy. Białowłosa wydaje się być postacią bez zahamowań, która uwielbia się śmiać i wygłupiać, natomiast jej siostra- zupełnym przeciwieństwem. Bardzo chętnie bym zobaczyła art w całej jego okazałości.


Podobają wam się Draculaura i Clawdeen? Czekacie na ich zabawkowe wersje? Co sądzicie o nowym arcie bliźniaczek?


2 komentarze:

  1. Myślałam, że nie napiszesz już o arcie Pearl i Peri. Jest cudowny! <33 Natomiast bardzo chciałabym zobaczyć lalkę Draculaury i Clawdeen. Oby były ładne xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawie, nie mogę się doczekać już ich lalek... A co do artu P&P jest megapotworzaścienieziemskofantastyczny! *O* Wyglądają tak żywo będąc rysunkowymi! Są fantastyczne! Chciałbym móc zobaczyć ten art w całości <3

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)