piątek, 18 września 2015

Zdjęcia z filmu

Nie możecie się doczekać filmu ''Boo York, Boo York!''? Jeśli tak, ten wpis jest dedykowany właśnie wam. Przejdźmy do rzeczy, otóż ukazały się stop-klatki z mucicalu. Nie wnoszą one zbyt wiele do fabuły, jednak nic nie szkodzi, abym je wam pokazała: 
 Na pierwszym obrazku mamy smutnego Pharaoh'a. Catty zapewne będzie próbowała go pocieszyć. Za to w prawym, dolnym rogu, para zdaje się być w dobrym nastroju. Nad uśmiechniętą kotołaczką i nowym upiorem znajdują się Elle i Frankie. Szczerze mówiąc, filmowa panna Eedee odrobinę mnie przeraża... Jeśli już mówimy o nowych postaciach, czuję lekki niepokój, patrząc na Lunę w stroju pizzy. Pewnie bierze udział w jakimś przedstawieniu lub zagra w jakiejś reklamie. Na kolejnych obrazkach widzimy Deuce'a w towarzystwie egipskich sióstr. Znając starszą z nich, będzie pewnie jedynie dodatkowo dołować upiora i uświadamiać mu, że nie pasuje do Cleo.
Ostatnia stop-klatka pokazuje nam zadowoloną Neferę w towarzystwie Toralei. Z tego, co pokazano na zwiastunach, połączą siły.

Podobają się wam te obrazki? Nie możecie się już doczekać musicalu?

4 komentarze:

 1. Z tego co widać na zdjęciu Luna bardziej rozdaje ulotki niż występuję w reklamie.
  Może chce sobie dorobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się tak wydaje, po prostu pracuje, od czegoś trzeba zacząć :D

   Usuń
 2. Nefera chyba zakochała się w Deuce'sie i polubiła Toralei.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma do jak "dbałość" o szczegóły. Ktoś tu zapomniał o bliźnie Nefery na jej ramieniu. PS: pojawiły się bio kolejnych monstaurów oraz wideoklip "Miasto kocha mnie" na stronie mh

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)