niedziela, 13 września 2015

Fragmenty piosenek i filmu na polskiej stronie + francuski ciąg dalszy

Pojawiły się nowe filmiki z piosenkami! Co prawda, nie są one w całości oraz zrobione tak jak poprzednie, w formie karaoke, ale za to pokazują nam niektóre fragmenty z filmu! Wszystko możecie obejrzeć, klikając w ten link, który zaprowadzi was na polską stronę Monster High. Tym razem, na pasku video możemy ujrzeć ''Miłość burzą jest'' oraz ''Sięgnij gwiazd'':
Cóż, piosenka jest całkiem niezła. Nawet przyzwoicie ją przetłumaczyli, więc nie mam uwag, podoba mi się. Żałuję tylko, że nie przedstawili tego wszystkiego w formie karaoke. Chciałabym posłuchać całość, aby się upewnić, że nie za wcześnie cały twór pochwaliłam. Jeśli komuś nie będzie działał player, zapraszam do posłuchania angielskiej wersji, którą znaleźć można na YT.
Okazję do posłuchania całego utworu ''Sięgnij gwiazd'' już mieliśmy. Teraz w dostaliśmy jeszcze jedną z ostatnich scen z filmu. Wszystkie potwory dobrze się bawią, nie tylko w mieście, ale i w szkole. Najbardziej spodobały mi się niezadowolone miny Nefery i jej ojca :P Tak, jak w przypadku poprzedniego video, angielską wersję znajdziemy na YT.

Wróćmy jeszcze do pierwszej piosenki. Znalazłam również ''Miłość burzą jest'' po francusku. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że filmik jest zdecydowanie dłuższy i przedstawia to, co się dzieje w ''Boo York, Boo York!'' dalej, aż do momentu zaczęcia fragmentu ''Szukając siebie''. Wspomniane video znajdziecie pod tym linkiem.
Niestety, nie znam francuskiego i nie umiem jednoznacznie określić, co mówiły Frankie i Clawdeen, ale ich postawa, na pierwszy rzut oka, odrobinę mi się nie spodobała. Gdy Catty była dobita, próbując napisać nową piosenkę, to te zwyczajnie miały z tego niezły ubaw :/ Ale... może jak usłyszę wersję angielską, to dopiero jakoś mi się ta sprawa wyjaśni. Gdzie jest Frankie, która wszystkim pomaga? To aż nie w jej stylu.

Podobają wam się te piosenki? Co sądzicie o nowych fragmentach z filmu?

1 komentarz:

  1. Nie sądzę, żeby miały z tego niezły ubaw, według mnie to mogłoby być coś w stylu, że wiedzą, że tak wygląda proces tworzenia, piosenek, są wzloty i upadki, dlatego szybko uciekły, żeby jej nie przeszkadzać. :P Tak według mnie :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)