środa, 30 września 2015

Zdjęcia promocyjne Mega Bloks - Creepateria i Mad Biteology Class + reklamy

Ostatnio pojawiły się nowe zestawy Monster High od Mega Bloks, Tym razem z klocków będziemy mogli złożyć stołówkę szkolną oraz salę lekcyjną. Do Creepaterii dołączono Cleo oraz Frankie w strojach potworniarek, natomiast do klasy biologicznej, Lagoonę:

Powyżej zdjęcia promocyjne stołówki. W skład zestawu wchodzą m.in. wcześniej wspomniane upiorki w strojach cheerleaderek, szafki szkolne, które można zamienić w automat, stoliczki oraz wiele, malutkich akcesoriów, imitujących jedzenie.Tutaj natomiast mamy przedstawioną salę do lekcji biologii, która swoją drogą bardziej przypomina mi pracownię chemiczną, gdyż znajdziemy w niej wiele fiolek oraz innych przedmiotów, potrzebnych do badań, m.in. laptop. Lagoona ma także dołączoną szafkę oraz fotel/krzesło obrotowe. 

W każdym razie, oba zestawy wyglądają ciekawie. Podobają mi się, jednak bardziej przypadła mi do gustu stołówka. Głównie przez większą liczbę upiorek, dołączonych do Creepaterii ;) 
Jeśli już jesteśmy przy Mega Bloks, na kanale Monster High pojawiły się krótkie reklamy innych zestawów, które kiedyś już widzieliśmy: Graveyard Garden PartyClawdeen's Monster MoviemobileFrankie's Electrifying RoomCleo's Gore-geous VanityGhoulia's Creeperific Lab,

Podobają wam się zestawy od Mega Bloks? Co o nich myślicie? 
Który najbardziej przypadł wam do gustu?

1 komentarz:

  1. Blosky są czadowe. :) Bardzo podobają mi się te obkręcane elementy. :33

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)