wtorek, 15 września 2015

Ghoulebrities in Londoom - wspólny art

Ostatnio o serii inspirowanej potwornym Londynem było całkowicie cicho, jednak teraz pojawił się wspólny art upiornych celebrytek z 3 pack'u Ghoulebrities in Londoom!:
 
Catty najprawdopodobniej zrobiła sobie i swoim straszyciółkom ''selfie''. Tu rodzi się małe ''ale''- skoro jest to zdjęcie, twórcy powinni pamiętać o tym, że Elissabat nie powinna być widoczna na fotografii, a w tym przypadku o tym najwyraźniej zapomniano. Mimo wszystko, bardzo lubię tą serię, a już w szczególności, kiedy pokazują upriorki od pasa w górę, gdyż ich obuwie niezbyt przypadło mi do gustu :P Obrazek możemy zobaczyć na naklejkach, przeznaczonych do brazylijskiego albumu.

Podoba wam się ten obrazek? Co o nim sądzicie? 
Która z londyńskich upiorek najbardziej przypadła wam do gustu?

7 komentarzy:

 1. Mi się coraz bardziej bardziej wydaje, że Elissabat jest raczej pół wampirem... Ona jest gwiazdą filmową. Filmy się nagrywa. Kamerą. Kamera i aparat to w sumie coś podobnego. I ją na tych filmach widać. Czy to nie wydaje się dziwne?
  Co do samego obrazka najbardziej spodobała mi się chyba wampirzyca. Wygląda tak uroczo <3. Bardziej przypomina mi Lalę niż siebie... Catty w sumie też jest okej, ale wolałabym gdyby rysownik narysował nieco mniejsze usta. A Viperine... Strasznie kojarzy mi się z Basicowym artem Spectry. Ta twarz, te włosy... Poza tym jej prawe ramię jest nieco za grube.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Draculaura też jest pół wampirem, bo jej matka była człowiekiem, a ojciec wampirem. A co wynika z połączenia człowieka i wampira? Pół wampir, pół człowiek. Więc Draculaura jest pół wampirem i pół człowiekiem. Z Elissabat może być tak samo.

   Usuń
  2. Może Draculaura ma więcej wampirzego genu ?

   Usuń
  3. Albo Elissabat jest ćwierć wampirem? Babka albo dziadek byli wampirami? :)

   Usuń
 2. Draculaura nie jest pół wampirem. W książce mówi, że Dracula jest jej ojcem przez ugryzienie, a nie biologicznym.
  Czyli urodziła się jako człowiek, a gdy jej życie było zagrożone została zmieniona ( pod wpływem jadu ) w wampira.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pojawiły się bio nowych monstaurów. Swoją drogą chyba coś mnie ominęło bo od kiedy motyl i jeleń to potwory -__-

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)