środa, 29 lipca 2015

Przegląd lalek Scare & Make-up

Pamiętacie jeszcze serię Scare & Make-up, gdzie występowały Viperine i Clawdeen? Otóż pewien fan, ich szczęśliwy posiadacz, postanowił, że podzieli się ich zdjęciami i puścił je w internet. Dzięki nim, możemy bardzo dokładnie obejrzeć obie upiorki oraz ich akcesoria. Tak więc, nie przedłużając, oto ich fotografie, o których wspomniałam wcześniej:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
Szczerze mówiąc, 2-pack niezbyt przypadł mi do gustu. Jakoś kolory i ich rozplanowanie razi mnie w oczy. Mimo wszystko, mogę znaleźć w nim parę zalet.

Viperine ma cudowne buty oraz ciekawą, skromną sukienkę. Fajnym pomysłem było również dać jej miętowe węże, ale ta opaska (?) to już lekkie przegięcie. Poza tym, kuzynce Deuce'a fatalnie jest z tak jasną szminką. Mogli ją dać pod kolor sukienki lub jej fioletowych elementów.

Clawdeen również ma genialną parę butów na sobie, ale... jest tak pstrokata, że chyba tylko buty mogę pochwalić. Totalnie nie podoba mi się jej ubranie. Tyle tam wzorów i kolorów, że oczopląsu można dostać. Całość ''dopełnia'' kitka, strzyżona przez profesjonalną kosiarkę. O wiele bardziej spodobała mi się Viperine, niż wilkołaczka.

Podoba wam się ten zestaw? Co sądzicie o Viperine i Clawdeen w tej serii?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)