niedziela, 12 lipca 2015

Kolejne nowości z SDCC2015

Na tegorocznym San Diego Comic Con mogliśmy oglądać nie tylko Vinyl Figures, ale także Vinyl Pets. Do tego grona dołączą jeszcze dwie upiorki VF, które zostały pokazane dzisiaj. Jest to słodka Twyla i słodka Rochelle... dosłownie!:
A quarta revelação da SDCC, é a nova linha de figuras de vinil chamada Candy Coated. Nesta primeira wave teremos Rochelle e Twyla … Créditos pela imagem, @monsterhigh ♥ #MonsterHigh #Mattel #SDCC #SDCC2015 #RochelleGoyle #Twyla #CandyCoated #FiguraDeVinil #VinylFigure
Dobrze, ty przyznaję, że upiorki wyszły genialnie. Bardzo podoba mi się gargulica, a w szczególności jej mieniące się brokatem włoski oraz bita śmietana z wisienką na głowie. Twyla również przypadła mi do gustu, jednak mniej, niż jej słodka koleżanka.

Kolejną sprawą jest urywek z filmu! Został on pokazany niektórym fanom, obecnym na SDCC2015. Poznajemy tam nowego upiora. W moim przekonaniu jest to Pharaoh, który był wypisany w spisie piosenek z musicalu. Pojawiły się domniemania, że może być to także Seth Ptolemy, a kobieta obok to jego matka, Lux Ptolemy. Osobiście, trzymam się obu wersji:

spoopyriggles:

Seth Ptolemy dueting with Catty Noir. allystration:

New character in Boo York Pharaoh. I asked about possible Anubis charters since body sculpt exists from Manny. They can’t say about future product but I need an army
 
Para śpiewa tutaj piosenkę, którą mogliśmy usłyszeć w krótszej wersji. W każdym razie, chłopak wydaje się sympatyczny oraz... zainteresowany Catty. No cóż, zobaczymy, co z tego będzie. Chciałabym już obejrzeć ''Boo York, Boo York!''. Zapowiada się ciekawie.

Podoba wam się urywek z filmu? Co sądzicie o słodkich figurkach?

6 komentarzy:

 1. Tak myślałam, że to jakiś chłopak dla Catty xd
  Szkoda, bo Mattel na pewno nie wynajdzie jego lalki, a upiorów brakuje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + ja już jestem pewna, że to Pharaoh, bo sam w pewnej chwili powiedział: "I'm Pharaoh" o ile dobrze zrozumiałam :D

   Usuń
  2. ''Pharaoh'' może pełnić funkcję ''Ridera''. Jako sam pseudonim. Więc ja jeszcze bym się powstrzymała ze wszystkim XD Do momentu, aż opisu nie zobaczę jego :')

   Usuń
 2. Nie mogę się już doczekać tego filmu! ;-;

  OdpowiedzUsuń
 3. Ehh co tu dodać tek chłopak jest boski jak zobaczyłam od razu się zakochałam juz wiem że jak się pojawi jego lalka beę musiała go mieć <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz racje ja też i też chce miećjego lalkę

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)