czwartek, 9 lipca 2015

Zdjęcia z SDCC2015!

W tym poście chciałabym wam pokazać wiele zdjęć z wystaw tegorocznego Comic Con'u, który odbył się w San Diego. Twórcy Monster High postarali się, dlatego jest co oglądać! Gwoździem programu był oczywiście 2-pack Whisp i Kieran'a Valentine. Zanim jednak do nich przejdziemy, zacznijmy od specjalnych Vinyl Figures oraz tych normalnych:
  
 
 
 
Cóż, swoje zdanie na ich temat już wyrażałam. Nie widziałam nigdzie wcześniej Ghoulii i to właśnie ona podoba mi się chyba najbardziej. Przypadły mi do gustu jej połyskujące okulary, pomalowane usta oraz zacieki na nogach. Z tych normalnych, najbardziej do gustu przypadła mi Twyla. Jest urocza :3

Następnym ''punktem wycieczki'' są bliźniaczki ze swoim skuterem z serii Wheelin’ Werecat:
Na ich temat również mogłam się wiele razy wypowiedzieć. W sumie, z każdym nowym zdjęciem, ten 2-pack sióstr podoba mi się coraz bardziej. Kotołaczki mają śliczne stroje oraz dodatki.

Przejdźmy teraz do upiornych kucyków, czyli znanych nam postaci z serii Fright-Mares:
Razem wyglądają całkiem ciekawie. Intryguje mnie to, do czego twórcom Monster High tyle postaci. Każda z nich jest nowa i mam nadzieję, że dostanie jakiś swój udział w filmie lub odcinkach.

Kolejne fotografie przedstawiają Freak du Chic oraz Ghoul Fair! Wśród nich możemy natrafić także na trzy nowe lalki z serii Scarnival Booth. Nowej wersji dorobiła się Draculaura, Skelita oraz Clawd.:
  
Nie zawiodłam się. Nowa seria wygląda uroczo. Szczególnie spodobała mi się Draculaura, a właściwie jej wzorzysta sukienka :P Skelita oraz Clawd również ładnie się prezentują. Myślałam, że lalki wyjdą znacznie gorzej i jestem pozytywnie nimi zaskoczona.

Następne zdjęcia przybliżą wam odrobinę postać Finnegan'a, znanego również jako Ridera. Zdjęć ma naprawdę mnóstwo. Wydawać się może, że to on wzbudził największą sensację na wystawie:
 
 
mymonstersecret:

He’s heeeeeere! 
Stills taken from the official MonsterHigh instagram’s video.
Lalka upiora wyszła im bardzo przyzwoicie. Wreszcie podjęto się zrobienia postaci na wózku i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Nie mogę się do niczego przyczepić.

Następnie mamy zdjęcia przedstawiające serię Boo York, Boo York!, przedstawiającą lalki ze zbliżającego się musicalu:
 
Szkoda, że tak słabo obfotografowano tą serię. Może kiedy indziej będzie więcej ich zdjęć. W każdym razie, wiele razy zachwycałam się tą serią, bo w zasadzie każda lalka z Boo York'u wygląda świetnie i ma w sobie ''to coś''. Najbardziej przypadła mi do gustu Cleo, jej siostra oraz jedna z nowych postaci - Elle.

Kolejna fotografia przedstawia wielkie upiorki z serii Frightfully Tall Ghouls:
Lala i Clawdeen zdecydowanie lepiej prezentują się na wystawie, niż na zdjęciach promocyjnych. Poza tym, wilkołaczce pomalowali buty! Niby drobna różnica, a jednak dodaje lalce dodatkowego piękna. Frankie niestety tak jak mi się nie podobała, tak nie podoba. Coś mi po prostu nie gra w jej twarzy i włosach.

Na kolejnych zdjęciach znajdziemy specjalną Draculaurę na piątek 13:
kataramov:

I MANAGED TO GET A PICTURE OF DRACULAURA WHILE THE BIG SCREEN ACROSS THE AISLE WAS OFF!! PRAISE JESUS
(credit back to @kataramov on Tumblr and Instagram) 
Jest śliczna *.* Pierw totalnie mi się nie spodobała, ale z biegiem czasu oraz dużej ilości jej zdjęć, przekonałam się do niej. Bardzo mi się podoba. Pudełko jest dopełnieniem całości :3

Następne fotografie przedstawiają zestawy Monster High od Mega Bloks:


Cóż, o klockach również nie mogę złego słowa powiedzieć. Pomimo tego, że tkwię w przekonaniu, iż klocki raczej nie są dla mnie, postarali się z nimi i całość wygląda całkiem nieźle oraz może stanowić fajną zabawę dla fanów kochających Lego czy też właśnie Mega Bloks.

Są również zdjęcia Nefery BY,BY! w wersji Vinyl Figures, zarówno na wystawie jak i u kogoś, kto ją kupił:
 
 
Nefera jest jedną z ładniejszych VF. Przy okazji, muszę także pochwalić jej pudełko. Wyróżnia się na tle innych opakowań z tej serii, więc od razu sugeruje, że siostra Cleo jest specjalną figurką :3 Bardzo podobają mi się jej włosy, a szczególnie tak ładnie zrobione pasemka.

Ostatnie zdjęcia należą do postaci, które wymieniłam na początku posta, a mianowicie do Valentego i siostry Gigi!:
 
 

Pudełko jest genialne *.* Ciekawym pomysłem było także dać Whisp wyjmowane nogi, które można zamienić na cienisty ogon. Nie sądziłam, że wpadną na coś takiego. Dodatkowo, zadbali także o szczegóły i dorzucili Kieran'owi okulary, przez które widział w filmie ''poziom zakochania''. Mimo, że Gigi i Whisp są praktycznie identyczne, bardzo chciałabym mieć ten 2-pack. Szczególnie dlatego, że kocham czarne charaktery w MH xD

Która lalka najbardziej przypadła wam do gustu? Co sądzicie o figurkach Fright-Mares oraz Vinyl Figures?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)