poniedziałek, 27 lipca 2015

Zdjęcia pokazowe Freak du Chic

Fani artystycznego fotografowania znajdą tu coś dla siebie. Mattel zaprezentował nam zdjęcia pokazowe lalek Freak du Chic, a że są bardzo ładne uznałam, że warto je tu pokazać (i pięknie się prezentują z obecnym wyglądem bloga :). Zdjęcia mają wspaniały klimat. Ach, aż czuć ten cyrk. Tak, więc pragnę Państwu przedstawić nasze wielkie artystki. Proszę o brawa!

Gooliope
Widać, że olbrzymka siedzi na jakimś zapleczu. Ta mała drabinka musi być na żywo słodka. Plus za to, że obrazek ma tyle detali. Według mnie zdjęcie wyszło cudnie i zdecydowanie zachęca do przygarnięcia lalki.

Rochelle
Gargulica wyszła już troszeczkę gorzej od koleżanki. Coś mi nie gra z kolorystyką, a szkoda, bo tło jest naprawdę ładne. Sama Rochelle ma oklapnięte kitki. Szkoda, bo to jej największy atut. Jak teraz widać, Ci, którzy będą chcieli ją pohuśtać, będą musieli się sporo natrudzić. Przez fryzurę lalka nie zmieści się na huśtawce. XDD

Jinafire
Jina ma chyba najgorsze zdjęcie. Ta poza jest nam już dobrze znana, a tło to tylko czerwona kurtyna.

Toralei
Kotołaczka dostała najlepsze zdjęcie. Oświetlenie jest wspaniałe, a tło (chociaż podobne do tła Jinafire) jest bardzo ładne i tutaj w zupełności wystarcza. Sama lalka także powala. Nawet widzę ten strach w oczach.

Honey
W tym zdjęciu nie ma niczego wyjątkowego. Zastanawiam się tylko, dlaczego Honey lata. Ona ma przecież pełnić funkcję marionetki, a nie akrobatki.

Frankie
Frankie... stoi. W tle nie ma niczego ciekawego. Lepszym pomysłem byłoby włożenie w rączki lalki jej kapelusza, a do kapelusza jakiejś małej latareczki, by sprawiało to wrażenie czarowania. Fajnie by to wyglądało i coś się działo na obrazku.

Jak podobają się wam zdjęcia pokazowe Freak du Chic? Które według was jest najładniejsze, a które najgorsze?

1 komentarz:

  1. Moim zdaniem najgorsze zdjęcie ma Honey. Jakoś niezgrabnie wygląda w tej pozie ;) Gooliope i Rochelle mają najlepsze jak dla mnie.
    ~Darcy

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)