niedziela, 26 lipca 2015

Dzień doberek - post powitalny Rozalii

Cześć/witajcie! Jestem nową redaktorką tego bloga. Niektórzy może mnie już kojarzą. Tutaj jestem Rozalii, a w prawdziwym świecie zostałam ochrzczona imieniem Natalia, dzięki mojej siostrze (po Kukulskiej, w końcu ,,Puszek Okruszek" to fajna piosenka). Tatuś stwierdził, że na drugie mogę mieć Jagoda, bo czemu nie?
Mam 14 lat, urodziny 9 czerwca i teraz idę do drugiej klasy gimnazjum. Moim wielkim marzeniem było pisać na tym blogu. Mam nadzieję, że poznam tu paru fajnych ludzi i zostanę chociaż na tydzień (to nie był żart). Moim uzależnienieniem są nawiasy (być może już to zauważyliście).
Na samym początku zaznaczę, że do tej pory jedynym anime, które mi się spodobało jest Czarodziejka z Księżyca/Sailor Moon, ale jeżeli macie jakieś ciekawe tytuły do polecenia to walcie śmiało (w drzwi, nie we mnie XDD). Zawsze marzyłam by być baletnicą, ale to marzenie raczej już się nie spełni. Jeżdżę na rolkach i to można nazwać taką moją mini pasją. Co lubię robić w wolnym czasie oprócz rolek? Standard. Rysowanie i pisanie. Czasami ćwiczę sobie też śpiew. No i oczywiście żyję youtubem, tak jak większość mojej szkoły.
W realu jestem nieśmiała (ale przy znajomych może mi nieźle odwalić), całkiem pyskata, leniwa, ale też bardzo współczuję innym i wszystkim chcę pomóc, jeżeli mam fajną grupę to lubię pracę zespołową. Gdybym nie bała się otwierać buzi w nowym towarzystwie to byłabym bardzo przyjacielska i łatwo przywiązuję się do ludzi.

All (której jeszcze raz bardzo dziękuję) pisała, żeby pierwszym postem zdobyć serca czytelników. Chyba mi nie wyszło, nie? Mam nadzieję, że kiedy bliżej się poznamy to mnie polubicie oraz, że spodoba wam się sposób w jaki przekazywać będę nowinki.

10 komentarzy:

 1. Weszłam tutaj przestraszona jak nie wiem, co ja zastanę, bo od wczoraj choruję na casting. Nawet nie wiecie, jak mi ciężko było zwlec się dziś z łóżka, więc spałam równo do południa. Muszę przyznać, że poprawiłaś mi humor, bo powitalny ''z jajami'', że tak to ujmę ;3 Powodzenia ^_^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Cieszę się, że spotkał mnie zaszczyt poprawienia Ci humoru XDD

   Usuń
 2. Powodzenia w blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Księżniczka nawiasów *000* Stokrotny ukłon xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, królu straszących babć (jak ja tęsknię za fejmami :( ) XDD

   Usuń
 4. Wydajesz się bardzo fajną osóbką ^^ W ogóle mamy bardzo podobne zainteresowania (rysowanie, pisanie, balet, śpiew) :3
  No i gratki pisania na blogu :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)