środa, 27 stycznia 2016

Tył pudełka GSR + zmiany na stronie

Jako że ostatnimi czasy było za mało GSR, trzeba nadrobić te braki jak najszybciej. 
Nie jest to ciekawostka, która będzie znajdowała się na ustach fanów przez kilka dni, uznałam jednak, że warto to pokazać. Chociażby ze względu na postaci umieszczone na opakowaniu.


Wspaniały napis na okładce opowiada nam o przygodach, które czekają nasze bohaterki w nadchodzącym filmie. 
Upiorki poprzez basen w Straszyceum trafiają do podwodnego świata. Lagoona postanawia wrócić do domu i w fantastycznej misji postanawia pogodzić się z własnymi zakręconymi wadami. Nasze straszyciółki będą miały za zadanie pokonać straszliwą bestię. 
Opis sam w sobie porywający nie jest, jednak w dalszym ciągu jestem ciekawa całości i chętnie zobaczę animację, kiedy tylko będzie dostępna. 
Powracając do grafik, które zostały umiejscowione na pudełku.
Jeśli pamiętacie jeszcze ze zwiastunu, podwodny świat miał niezwykle nasycone kolory oraz dziwnie błyszczał. Ten sam zabieg zastosowano na Posei, przez co upiorka wygląda nienaturalnie. Animatorzy przesadzili z natłuszczeniem córki Posejdona, ponieważ świeci się niczym zawieszki odblaskowe przyczepiane do dziecięcych tornistrów. Odebrano jej również skrzela(?), które znajdowały się na jej twarzy oraz rozjaśniono piegi na środku noska.
Kolejne bohaterki warte uwagi to Pearl i Peri. 
Czy tylko ja zauważyłam, że w wybranym przez grafików momencie wyszły dziwnie? Bliźniaczki mają duże dłonie, a ich twarze mówią same za siebie. Przy bliźniaczce przyczepionej do tego samego ciała zawsze przyda się giętka szyja i jedna sióstr doskonale się o tym przekonała. 
Do filmu zostanie dołączony również dodatek reklamujący EAH.


Jak już wiemy, Monster High rozpoczął ten rok hasłem "How Do You Boo?". Po niecałym miesiącu stało się już hasłem przewodnim i wkroczył nie tylko do reklam, ale również na oficjalne strony Monster High.

Największe zmiany widoczne są stronie głównej. Sympatyczny panel został zastąpiony dwiema dziewczynami, szafkami umieszczonymi w tle oraz hasłem "Co czyni się Buu-unikalną?". 
Po kliknięciu na jedną z grafik "Pierwszy raz w Monster High?", strona przenosi nas do miejsca, gdzie możemy dowiedzieć się więcej o naszym serialu oraz najbardziej znanych bohaterach. 
Możemy tam znaleźć również filmik, na chwilę obecną jedynie w języku angielskim, który opowiada o upiorkach. 


Pamiętacie jeszcze tła postaci z filmu "Nowy upiór w szkole"? No właśnie. Miały swój charakter i idealnie odzwierciedlały dane postaci. I to zostało zastąpione znanym nam już motywem wyblakłych szafek, który powielany jest przy każdej zaprezentowanej postaci. 
Filmik możecie znaleźć pod TYM linkiem.


Podoba wam się tył okładki płyty? Co myślicie o nowym wyglądzie strony głównej? 

7 komentarzy:

 1. Która to peri , a która to pear ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem, te informacje nie zostały jeszcze ujawnione. Sama chciałabym wiedzieć, która jest która ;-;

   Usuń
  2. Na Monster High Wiki pisze, że Pearl to ta, która ma perłowo białe włosy, a Peri to ta, która ma niebieskie włosy, ale nie wiadomo, czy to prawda.

   Usuń
 2. "Nowy ubiór w szkole"? Chyba chodziło o "Nowy Upiór w szkole", prawda? XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha, rzeczywiście, nie zauważylam tej literowki XD

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)