środa, 13 stycznia 2016

Nowa funkcja w profilach postaci?

Przyszła pora na przerwanie okropnej ciszy trwającej na blogu i zamieszczenie nowego posta. Yuhu.
Dzisiaj przeglądając BIO upiorem natknęłam się na coś ciekawe, a nie jest to nic innego jak pamiętniki postaci, które są dołączane do lalek. W chwili obecnej dostęp do pamiętników posiadają jedynie Catty i Neferka- siostra Cleo. Po kliknięciu w link, ten od razu przeniesie nas do strony, na której możemy przeczytać zapiski z kilku dni, które miały miejsce w filmie Boo York Boo York.
Nie wiem dlaczego wybrano akurat te dwie upiorki i dlaczego dotyczy to akurat serii BYBY, jednakże cieszę się, że urozmaicono stronę o takie dodatki. Ani mumia, ani kotołaczka, nie są głównymi postaciami, właśnie dlatego pojawienie się ich pamiętników zastanawia mnie najbardziej. 
 Liczę na to, że nie przystaną na tych dwóch postaciach i będziemy mieli dostęp również do pamiętników innych postaci. Jest to ciekawy dodatek dla tych, którzy są ciekawi treści pamiętników, jednak nie mają do nich dostępu. 
Najbardziej rażący jest napis "Damiętnika". Jak mniemam miał on brzmieć "Do pamiętnika", jednak coś poszło nie tak i wyszło jak wyszło. Oby w miarę szybko poprawili ten błąd.


Co myślicie o takim dodatku do BIO postaci? Chcielibyście zobaczyć więcej pamiętników? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)