środa, 27 stycznia 2016

Nowa ubieranka na StarSue - Posea Reef

Na stronie StarSue zawitała nowa ubieranka z serii GSR. Tym razem mamy okazję ubierać nie jedną z głównych bohaterek MH a Poseę- córkę Posejdona. 
Ubierankę znajdziemy pod TYM linkiem.

Grę można zaliczyć do jednej z gorszych pod względem wizualnym. Jak twórcy postarali się o stworzenie ślicznej buźki upiorki oraz jak najlepsze odzwierciedlenie jej rąk, tak cała reszta woła o pomstę do Nieba.W stosunku do całego torsu, biodra naszej modelki wyglądają niczym trzy drzwiowa szafa. Ogon nie należy do najpiękniejszych, najwidoczniej będąc dla twórców jedynie niepotrzebnym dodatkiem. Oryginalne płetwy Posei są makabryczne, ogon został niechlujnie zakończony, a inne płetwy ani trochę do niego nie pasują. Bluzki, imitacja sukienek oraz ozdoby na ogonie wypadają średnio, natomiast inne fryzury wymagają większego dopracowania i co najważniejsze, dodania objętości.. Jedynym pocieszeniem jest opcja makijażu. 

Aktualnie trwa również głosowanie na następną ubieranką, gdzie znajduje się między innymi Kala. Zagłosować możemy na TEJ stronie.

Podoba wam się gra z morską upiorką?Przeszkadza wam mało dopracowany wygląd bohaterki?

3 komentarze:

 1. Zmusiłam się i zagrałam w tę grę, choć z całego serca nienawidzę upiorek z GSR i patrzeć na nie nie mogę. No cóż, pokusa była zbyt silna. Oczywiście uważam Poseę za okropną, patrząc i na charakter, który prawie niczym się nie różni od innych, BIO, od którego aż pachnie słodyczą, oficjalny art, który bue jest jakoś specjalnie piękny i lalkę, która wyszła im okropnie. StarSue zawalił ubierankę na całej linii. Posea, ach...szkoda gadać, tak samo z ubraniami itp. Mogłam nie grać w tę grę. Dobra, idę grać w Draculaurę GSR.
  -Ogniowa Woda-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O Draculaurze mam takie same zdanie, jak o Posei (sorry, że piszę to tutaj, w poście o Posei, ale nie chcę mi się latać po postach i szukać postu z ubieranką Draculaury).
   -Ogniowa Woda-

   Usuń
 2. Muszę zagrać! Ostatnio mam spore zaległości w odwiedzinach na SS, a uwielbiam te gry, głównie przez świetne piosenki w tle :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)