niedziela, 27 marca 2016

Scream & Sugar - zestaw Cleo

Ostatnio twórcy uraczyli nas sporą ilością zdjęć promocyjnych. W poprzednim poście pokazywałam wam lalki Budget Line, natomiast w tym, chciałabym przedstawić wam nową serię - Scream & Sugar, w której skład wchodzi m.in. zestaw Cleo. Zdjęć jest bardzo dużo, dzięki czemu możemy się przyjrzeć detalom:


 
 

 
Ogólnie nie widzę potrzeby robienia kolejnych kawiarenek. Jest tyle zestawów, które wyglądają praktycznie tak samo, że powinno to dać do myślenia twórcom. Nie mówię, że playset jest brzydki, bo spełnia swoją funkcję i prezentuje się przyzwoicie, aczkolwiek ''co za dużo to niezdrowo''. Co ciekawe, lalka Cleo nie ma ruchomych rąk w łokciach i nadgarstkach. Do tego jej twarz jest po reboot'cie.

Podoba wam się ten zestaw? Co o nim sądzicie?

Przypominam o konkursie My Ghostly Series of Dolls 2. Znajdziecie go pod tym linkiem.

5 komentarzy:

 1. Bandaże na jej nodze wyglądają tak, jakby była po poważnym poparzeniu skóry. Na nisko budżetowych lepiej się prezentują.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie można znaleźć źródło tych zdjęć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcia zostały wzięte ze strony sklepu internetowego.

   Usuń
  2. Widzę, że ktoś szuka zaczepki. Nie zabrakło także minki nienawiści, którą ''lubię''. Uściślając, jest takie magiczne miejsce jak allegro, e-bay itd, akurat w tym przypadku - amazon.

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)