niedziela, 16 listopada 2014

Pamiętnik Catrine Gloom&Bloom Party

W jednym z ostatnich postów pokazałam wam pamiętnik Venus Gloom&Bloom Party. Dziś przyszła pora na Catrine. Na początek oczywiście okładka, która tak samo jak w przypadku Venus bardzo mi się podoba. Charakterystyczna kocia czaszka, rośliny i napisy są w kwiecistej ramce.


Następna strona to obrazki z krótkimi podpisami. Po lewej stronie widzimy Catrine, do któej mamy dobrać odpowiednie dodatki. Jej art wyszedł wspaniale, bardzao chciałabym nawet mieć go na ścianie w pokoju :)I w pamiętniku Venus i u Catrine całe dwie strony zajmuje rysunek dużego kwiatu.Na kolejnych stronach jest art kotołaczki i podpowiedź jak prawodłowo należało dobrać dodatki.


Ostatnia strona to logo MH w kwiecistej ramce.

Ogólnie obydwa pamiętniki (Venus i Catrine) bardzo mi się podobają. Cieszę się, że jest dużo obrazków, a nie sam tekst, jak to zwykle bywa. Podobnie było z pamiętnikiem Catrine SCOF, któy również miał w sobie pełno ciekawych ilustracji. Nie mogę doczekać się, aż zobaczę "książeczkę" Jane ^^
Co sądzicie o pamiętnikach? Który bardziej wam się podoba?
~Pisała Kasia MH

2 komentarze:

  1. nie wiem czy to was zainteresuje ale w 2016 będzie jakiś film bo na http://hatak.pl/filmy/monster-high jest napisane monster high 2016 to jakiś już 3 film będzie nie wiem czy to rzeczywiście prawda ale sami zobaczcie!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)