wtorek, 24 lutego 2015

Trochę nowinek - Monster High znów w McDonaldzie oraz zapowiedź ubieranki

Poprzednia ankieta zadecydowała, że nadal mamy pisać dla was o ubierankach. Tak więc, przedstawiam wam zapowiedź zbliżającej się gry. Tym razem będziemy mogli ubrać... Marisol!:
Co tu dużo mówić. Na razie nie pokazano nam zbyt wiele, bo na zdjęciu jest oryginalny art naszej upiorki. W sumie fajnie, że zabrano się za Monster Exchange, bo dzięki temu będziemy mogli się spodziewać w najbliższej przyszłości ubieranki Lorny.

Jest jeszcze nowinka mówiąca o nowej kolekcji zabawek w McDonaldzie!:
Zabawki są już dostępne na Węgrzech. Pierwszy zestawik zawiera dwie bransolety, drugi natomiast torbę oraz naklejki, którymi możemy napisać np. swoje imię. W zestawie trzecim mieści się naszyjnik z zawieszkami, które możemy ozdobić na własny sposób, dołączonymi wizerunkami straszyciółek. Ostatni to mini-figurka Frankie i prawdopodobnie znów naklejki.

Są jeszcze zdjęcia pudełka i zestawu 1:
 
 
 

Cóż, tutaj również nie mam zbyt wiele do powiedzenia, widać, że zabawki są przeznaczone dla małych dzieci. Choć przyznam, że pudełko zrobili całkiem ciekawie - można ubrać Frankie i Clawdeen oraz w środku rysunek, harmonijka, którą kolorujesz razem ze swoimi znajomymi.

Podobają wam się zabawki z McDonalda? Czekacie na ubierankę Marisol?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)